Home / DETAŠIRANI RADNICI / ABM-SERVIS d.o.o. iz Zenice traži više Električara i Elektromontera za rad u Njemačkoj
posao električara u njemačkoj

ABM-SERVIS d.o.o. iz Zenice traži više Električara i Elektromontera za rad u Njemačkoj

ABM-SERVIS d.o.o. iz Zenice traži više Električara i Elektromontera za rad u Njemačkoj, viza se dobiva reativno brzo.

Električari – Elektromonteri (m/ž)
ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

objavljuje

Oglas za poslove električara u Njemačkoj

Stručna sprema: ELEKTRIČAR-ELEKTROINSTALATER

Broj radnika: veći broj izvršilaca

1. Uslovi za radno mjesto:

OPŠTI USLOVI

a) da je državljanin BiH

b) da se protiv njega ne vodi krivični postupak

POSEBNI USLOVI

a) minimalno III stepen stručne spreme ELEKTRO smjera

b) radno iskustvo i samostalan rad na istim ili sličnim poslovima

c) poželjno poznavanje njemačkog jezika

2. Opis radnog mjesta

Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva rad svih vrsta elektroinstalaterskih radova JAKE I SLABE STRUJE na gradilištima u SR Njemačkoj.

3. Ostale napomene

Na oglas se možete prijaviti poštom na adresu :

Fra Grge Martića 4

72000 Zenica

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Eventulana pitanja možete poslati na email: abm-servis_bih@bih.net.ba svakim radnim danom u periodu od 08:00 do 16:00 sati.

Više informacija o nama možete naći na našoj web stranici: www.abmservis.ba

Kandidati koji zadovolje uslove biće pozvani na razgovor.

Dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, izabrani kandidati će dostaviti prije zaključenja ugovora o radu.

10,903 total views, 1 views today

Please follow and like us:
error

O urednik

Također pogledajte

NE PROPUSTITE! Potrebni su radnici od kuhinje do servisa (komplet nova ekipa) za novootvoreni objekat u Wesel-u. Početi s radom je moguće već od januara u starom lokalu zbog privikavanja na posao i novu radnu sredinu. Početna plata je 2100€ brutto ili po dogovoru u zavisnosti od iskustva koje posjedujete. Stan je osiguran i poslodavac plaća stanovanje.

Potrebno ugostiteljsko osoblje za rad u novootvorenom objektu Gusto Catering am Niederrhein u Wesel-u. Potrebni …