Odlična prilika školovanja za Odgojitelj/ica - Erzieher/in. Učenice i učenici koji završe našu školu mogu studirati u Njemačkoj. - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Odlična prilika školovanja za Odgojitelj/ica – Erzieher/in. Učenice i učenici koji završe našu školu mogu studirati u Njemačkoj.
diplomiranje

Odlična prilika školovanja za Odgojitelj/ica – Erzieher/in. Učenice i učenici koji završe našu školu mogu studirati u Njemačkoj.

Njemačka međunarodna škola u Zagrebu
Adresa: Fratrovac 36, 10 000 Zagreb
Web: http://www.deutscheschule.hr

Naša škola
Zahvaljujemo Vam na iskazanom interesu za našu školu koju čini zajednički Eurocampus njemačke i francuske škole u Zagrebu.

Ravnateljica M. Oelschlägel
Njemačka međunarodna škola u Zagrebu (DISZ) pripada mreži od 140 njemačkih škola u inozemstvu koje podupire Središnji ured za školstvo u inozemstvu (ZfA) po nalogu Ministarstva vanjskih poslova te koje su organizirane kao dobrotvorne udruge. Od Silicon Valleya do Sofia-e, od Shanghaia do Pariza njemačke škole u inozemstvu pridaju važnost atraktivnoj i izazovnoj ponudi koja se temelji na individualnom poticanju, višejezičnosti i susretu kultura. Njemački jezik i kultura, obrazovanje, susreti i razmjena čine uporište njemačkih škola u inozemstvu.

Naša je škola priznata od strane njemačke Konferencije ministara odgoja i obrazovanja (KMK) i hrvatskog Ministarstva odgoja i obrazovanja te nudi pedagoški program od dječjeg vrtića, preko osnovne škole do srednjeg stupnja obrazovanja i mature. Učenice i učenici koji završe našu školu mogu studirati u Njemačkoj, Hrvatskoj te u cijelom svijetu. Naša je škola od strane Predsjednika Savezne Republike Njemačke dobila priznanje Izvrsna Njemačka međunarodna škola.

Opis posla
Aufgaben bei uns:

  • Betreuung und Erziehung der Kinder im Alter von 3-6 Jahren
  • Mitarbeit bei der Erstellung von Kindergartenlehrplänen
  • Erstellung von Wochenarbeitsplänen
  • Aktive Mitarbeit bei Teamsitzungen
  • Organisation, Durchführung und Dokumentation von Projekten (Ausflügen, Festen, etc.)
  • Erstellen von Entwicklungsberichten
    Uvjeti
    Sie bringen mit:
  • eine pädagogisch fundierte Ausbildung als Erzieher (m/w) oder ein entsprechendes Studium
  • exzellente Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
  • Erfahrung im Bereich Kindertagesstätte, Kindergarten
  • Begeisterung und persönliches Engagement für Ihren Beruf
  • Flexiblen und kreativen Umgang mit den Anforderungen des Kindergartenalltags
  • Einfühlsamkeit und Geduld in Bezug auf die Bedürfnisse der Kinder
  • Teamfähigkeit und die Bereitschaft tatkräftig zu unterstützen
  • Offene und partnerschaftliche Zusammenarbeit mit dem Team, der Schulleitung und den Eltern

Ihre Bewerbungsunterlagen senden Sie bitte in deutscher Sprache per Anmeldungslink.

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke
Jezici: Njemački (izvrsno)
Što nudimo
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Njemačka međunarodna škola
u Zagrebu (DISZ)

Fratrovac 36
10000 Zagreb
Hrvatska

Tel: +385 (0)1 23476-55
Fax: +385 (0)1 23476-64
E-Mail: info@deutscheschule.hr
Dječji vrtić
Tel: +385 (0)1 4870168

 3,670 total views,  5 views today

O urednik

Također pogledajte

“Rigorozne mjere” u Njemačkoj neće biti ublažene 1. februara, evo šta to znači i do kada će biti na snazi:

Prema pisanju superradio-minhen Njemačka prolazi kroz jednu od najtežih faza pandemije, rekao je danas njemački …