Home / POČETNA / Potrebno više vozača kamiona za Njemačku firmu “Nothegger Intermodal”. Voze se kamioni s kontejnerima preko 7,5 unutar Njemačke. Dobivate Njemački ugovor o radu u jednoj od vodećih špedicija Europe. Kontakt u tekstu
notheger kamion

Potrebno više vozača kamiona za Njemačku firmu “Nothegger Intermodal”. Voze se kamioni s kontejnerima preko 7,5 unutar Njemačke. Dobivate Njemački ugovor o radu u jednoj od vodećih špedicija Europe. Kontakt u tekstu

Vozač kamiona (m/ž)
Nothegger Intermodal
Adresa: Njemačka, 67240 Bobenheim
Telefon: +49 178 656 7681
Osoba za kontakt: Mag. Fatmir Redžić

Web stranica:

Opis posla
Vožnja kamiona iznad 7,5 tona – prijevoz kontejnera u Njemačkoj.

Uvjeti

  • poželjno radno iskustvo od 2 godine vožnje kamiona s prikolicom
  • vozačka dozvola C/E kategorije
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika odnosno u najmanju ruku volja i namjera naučiti njemački jezik na početnom nivou

Jezici: Njemački (prednost)
Vozačka dozvola: C, E

Što nudimo

  • interesantno radno mjesto u jednoj od vodećih špedicija Europe
  • njemački radni ugovor

Izvor: moj-posao.net

4,836 total views, 7 views today

Please follow and like us:
error

O urednik

Također pogledajte

avion iznutra

Potrebno više radnika na čišćenju aviona na aerodromu u Minhenu. Početna satnica 10,80€.

Čišćenje aviona – Aerodrom München Tražimo 5 novih zaposlenika koji će raditi kao čistači aviona.Opći …