Posao za Njegovateljice / Njegovatelje (ž/m) u Južnoj Njemačkoj. Mjesečna neto plata 1900 € + dodaci za prekovremene, rad vikendom i dr, plaćen smještaj itd. Kontakt u tekstu - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / NJEGOVATELJI / Posao za Njegovateljice / Njegovatelje (ž/m) u Južnoj Njemačkoj. Mjesečna neto plata 1900 € + dodaci za prekovremene, rad vikendom i dr, plaćen smještaj itd. Kontakt u tekstu
medicinska sestra

Posao za Njegovateljice / Njegovatelje (ž/m) u Južnoj Njemačkoj. Mjesečna neto plata 1900 € + dodaci za prekovremene, rad vikendom i dr, plaćen smještaj itd. Kontakt u tekstu

Poslodavac: Naton ljudski potencijali d.o.o.

Mjesto rada:Njemačka
O poslu
Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Njegovateljica / Njegovatelj (ž/m)

više izvršitelja, Njemačka

Nudimo mogućnost zapošljavanja NJEGOVATELJICI/NJEGOVATELJU koji bi radili u Domu za starije osobe u Njemačkoj putem našeg partnera njemačke agencije za zapošljavanje.
Posebne pogodnosti: Uvjeti:

  • mjesečna neto plaća 1900 Eura + dodaci za prekovremene, rad vikendom i dr.
  • plaćen smještaj
  • lokacija rada: više lokacija prvenstveno u južnoj Njemačkoj, te po dogovoru
  • početak rada: čim prije/po dogovoru
    Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
    Država: Njemačka
    O zaposleniku
    Znanja i kvalifikacije: Očekuje se:
  • EU državljanstvo
  • iskustvo rada u 24-satnoj njezi starijih osoba min. 6 mjeseci
  • njemački jezik u govoru min. A2 ili B1 (sporazumijevanje, razgovor)
  • spremnost na rad u inozemstvu; fizička i zdravstvena spremnost na rad
  • profesonalnost, odgovornost, spremnost na edukacije
  • pozitivna i pristojna osoba koja uredna i drži do svog izgleda i higijene
  • osoba koja ima razumijevanja i voli raditi u njezi starijih osoba

NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati životopis s naslovom u predmetu NJEGOVATELJICA/NJEGOVATELJ te Vaše ime i prezime na e-mail adresu: info@natonhrcroatia.com

Životopis ujedno možete poslati poštom na adresu: Naton ljudski potencijali d.o.o., Kralja Zvonimira 2/3, 10000 Zagreb

VAŽNO

  • Molimo da u životopis stavite Vašu fotografiju, te datum i mjesto rođenja i Vaš mobilni telefon.
  • Ukoliko ne znate njemački jezik na razini min. A2, molimo da se ne prijavljujete.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Strani jezik: njemački
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa: Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija: Grad Zagreb
Internet adresa: www.natonhrcroatia.com

Izvor: posao.hr

 1,925 total views,  2 views today

O urednik

Također pogledajte

“Rigorozne mjere” u Njemačkoj neće biti ublažene 1. februara, evo šta to znači i do kada će biti na snazi:

Prema pisanju superradio-minhen Njemačka prolazi kroz jednu od najtežih faza pandemije, rekao je danas njemački …