Radnik za pripremu prtljage na aerodromu, PERSONALHANSA - Minhen - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / AERODROM / Radnik za pripremu prtljage na aerodromu, PERSONALHANSA – Minhen
aerodrom minhen

Radnik za pripremu prtljage na aerodromu, PERSONALHANSA – Minhen

Radnik za pripremu prtljage na aerodromu u Minhenu (m/z)
Opis posla:
– Utovar i istovar aviona i prtljage
– Otpremanje prtljage do aviona i natrag
– Ostale radne obaveze oko pripreme aviona za polijetanje i nakon slijetanja

Uvjeti:
– fizicka i zdravstvena spremnost
– spremnost za rad vikendom i za vrijeme praznika
– poznavanje Njemackog jezika u govoru i pismu
– EU vozacka dozvola B kategorije
– Potrvda o nekaznjavanju (ne starija od 6 mjeseci)
Šta nudimo:
– Nema nocnih smjena
– Mogucnost uvazavanja posebne potraznje u vezi radnog rasporeda
– Neograniceni radni ugovor sa mogucnoscu preuzimanja nakon 9 mjeseci
– Stimulativni bonusi i novcane premije
– Placeno skolovanje i doskolovanje
– Neto placa cca. 1400-2200 eura, sa dodacima za rad u smijenama, bozcnicom i novcanom bonusom za godisnji odmor
– Placeni putni troskovi za dolazak na posao
– Osiguran popust u kantini na poslu
– Besplatna radna odjeca i oprema
– Besplatan parking direktno na aerodrom
– Pomoc i savjetovanje pri odabiru zdravstvenog osigranja i otvaranje bankovnog racuna (bankovni racun sa bonusom od 50 eura)
Za sve ostale informacije slobodno nas kontaktirajte preko poruka ili direktno na
Na broj: +3851 4106 726 ili
+49 177 8024650
info@personalhansa-muc.de

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …