P.I.N. Personal zapošljava skladišne radnike / Komisionere u Njemačkoj pokrajini Bavarska - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / MAGACIONERI/SKLADIŠTARI / P.I.N. Personal zapošljava skladišne radnike / Komisionere u Njemačkoj pokrajini Bavarska
posao u skladištu u bavarskoj

P.I.N. Personal zapošljava skladišne radnike / Komisionere u Njemačkoj pokrajini Bavarska

P.I.N Personal GmbH Zeitarbeitsfirma, nalazi se u Ergoldingu u blizini grada Landshuta u Bavarskoj pokrajini.

P.I.N Personal GmbH suradjuje sa vrlo uspjesnim firmama za koje pronalazi radnike, preko nas se mozete zaposliti za odredjene poslove koji su gore navedeni.
P.I.N Personal GmbH firma trenutno ima Rekrutere koji uspjesno pronalaze radnike u (Poljskoj, Rumunjskoj, Madjarskoj i Ceskoj), sada smo se odlucili i za Hrvatsku, kako bi vam omogucili bolji i sigurninji rad u Inozemstvu

P.I.N. Personal zapošljava:
Skladišni radnik / Komisioner (m/ž)

[Mjesto rada: Bavarska, Njemačka]

Opis posla:

  • priprema i pakiranje robe za otpremu
  • zaprimanje, kontrola i skladištenje robe
  • upravljanje podnim viličarem
  • komisioniranje robe prema nalogu
  • rad sa skenerom

Uvjeti:

  • poželjno poznavanje njemačkog jezika i iskustvo u komisioniranju robe, no nije uvjet.

Ukoliko ste zainteresirani, pošaljite svoj životopis na mail r.vidovic@pin-personal.com, putem Brze prijave ili nam se javite na telefonski broj 0049 871 / 9748 2145 ili mobitel 0049 160 / 9077 5662 do 28.09.2018.

P.I.N. Personal GmbH
Mendelstrasse 4, 84030 Ergolding, Germany
www.pin-personal.com

SAMO EU-PAPIRI!!!

Ako ste zainteresovani za poslove skladištenja te oglase možete pogledati ovdje

NOVI MJESEC, NOVA PRAVILA: Šta se sve mijenja za stanovnike Njemačke od maja?

Všie troškova, bolja provedba zakona: mjesec maj će stanovnicima Njemačke donijeti važne promjene .  Putnici …