Najlakši mogući vozački posao za vozače teretnih vozila .FORSTMANN TRANSPORTE zapošljava vozače kamiona. Plate do 2.700€ netto, letovi kući svaka 2 mjeseca, 25 dana godišnjeg odmora, smještaj osiguran. - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / POČETNA / Najlakši mogući vozački posao za vozače teretnih vozila .FORSTMANN TRANSPORTE zapošljava vozače kamiona. Plate do 2.700€ netto, letovi kući svaka 2 mjeseca, 25 dana godišnjeg odmora, smještaj osiguran.
forstamann transporte

Najlakši mogući vozački posao za vozače teretnih vozila .FORSTMANN TRANSPORTE zapošljava vozače kamiona. Plate do 2.700€ netto, letovi kući svaka 2 mjeseca, 25 dana godišnjeg odmora, smještaj osiguran.

Najlakši mogući vozački posao za vozače teretnih vozila.FORSTMANN TRANSPORTE iz Osnabrücka zapošljava vozače kamiona.

Opis posla:
Najlakši mogući vozački posao: vozi se isključivo po Njemačkoj sa turama od 200 do maksimalno 500 kilometara. Utovar odnosno istovar su nepostojeći, dakle posao se svodi na vožnju i razmjenjivanje prikolica/kontejnera bez ikakvih fizičkih napora. Posjedujemo apsolutno novi vozni park sa Mercedes i MAN kamionima, a vi dobivate vlastitu kabinu.

Oglas važi za EU državljane i one koji u skorije vrijeme imaju termin u ambasadi

Uvjeti:
Očekujemo vozačku dozvolu CE kategorije, COD95 i karticu vozača. ADR je poželjan (preuzimamo troškove) zbog boljih tura i veće zarade.

Nudimo neograničeni radni ugovor, smještaj, plaćenu obuku, 25 dana plaćenog odmora, plaćene letove kući svaka 2 mjeseca na 2 sedmično, uplaćeno zdravstveno i  osiguranje, te dječji doplatak ukoliko imate djecu.

Molimo prijavite se na dolje navedeni e-mail ili putem telefona.

Holger Forstmann Transporte GmbH & Co. KG
Gärtnerweg 14, 49504 Lotte, Deutschland
E-mail: m.ribic@forstmann-transporte.de

E-mail: crew@forstmann-transporte.de

Tel.: 0049 541 911 901 60
www.forstmann-transporte.de

Koliko novca dobijate od biroa za zapošljavanje ako imate neto platu od 3000€ u Njemačkoj

Svako ko ostane bez posla ima pravo na novčanu naknadu za slučaj nezaposlenosti, dobit će …