Potrebno više pomoćnih radnika u pakiranju medicinskih proizvoda - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / MEDICINA / Potrebno više pomoćnih radnika u pakiranju medicinskih proizvoda
medikamenti

Potrebno više pomoćnih radnika u pakiranju medicinskih proizvoda

RIAdria Works j.d.o.o zapošljava pomoćne radnike za pakiranje medicinskih proizvoda (m/ž) u Njemačkoj
– Poslodavac: RIAdria Works j.d.o.o. RIAdria Works j.d.o.o.
– Mjesto rada:Njemačka

– O poslu
Opis radnog mjesta:

RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje njemačke partnere traži više radnika.

Zapošljavamo: Pomoćnik za pakiranje medicinskih proizvoda (m/ž)

Glavne dužnosti i odgovornosti:
– pomoć pri pakiranju medicinskih proizvoda u tekućem i čvrstom obliku, kao i krema
– Vrsta posla: stalni radni odnos
O zaposleniku
Znanja i kvalifikacije: Obavezni uvjeti:
– obavezni EU dokumenti
– smještaj organiziran i plaćen
– dječji doplatak po djetetu 192 € mjesečno
– prijava u Njemačkoj
– dobro znanje njemačkog jezika

Molimo prijavite se na e-mail: info@riadriaworks.hr ili telefonom 051/636-134 ili 091/796-4902 radnim danom od 08-16.
Strani jezik: njemački
Vozačka dozvola: minimalno B kategorija
Potrebno radno iskustvo: jedna godina
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: RIAdria Works j.d.o.o.
Adresa: Tići 22/i, 51000 Rijeka
Internet adresa: www.riadriaworks.hr

Mašinovođe u Njemačkoj postigle dogovor s Deutsche Bahnom nakon višemjesečnih štrajkova

Sindikat njemačkih mašinovođa “GDL” saopćio je danas da je postignut dogovor o platama sa kompanijom …