Njemačkoj firmi Visiotex GmbH potrebni Operateri na mašini za proizvodnju tehničkog tekstila raznih namjena (m/ž) - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Njemačkoj firmi Visiotex GmbH potrebni Operateri na mašini za proizvodnju tehničkog tekstila raznih namjena (m/ž)
industrija tekstila

Njemačkoj firmi Visiotex GmbH potrebni Operateri na mašini za proizvodnju tehničkog tekstila raznih namjena (m/ž)

Operater na mašini za proizvodnju tehničkog tekstila raznih namjena (m/ž)
Njemačka

Visiotex GmbH

Naša firma Visiotex GmbH aktivna je na međunarodnom tržištu te spada među lidere u inovacijama u području razvoja i proizvodnje tehničkog tekstila. Svaki naš proizvod predstavlja snagu inovacije i vizionarsko razmišljanje s ciljem iznalaženja stvarnih rješenja za različite probleme. Posebice Wovenit – naša jedinstvena tehnologija za efikasnu proizvodnju raznih vrsta tekstilnih struktura osigurava nam jedinstveno mjesto na tržištu.

Opis posla
Za pojačanje tima na raznim lokacijama u Njemačkoj tražimo više izvršitelja za radno mjesto:

Operater na stroju za proizvodnju tehničkog tekstila raznih namjena (m/ž).

Vaši zadaci:
– nadzor nad relevantnim procesima proizvodnje
– instalacija kompleksnih programa za upravljanje
– podešavanje multifunkcionalnih proizvodnih sustava
– provedba višeslojnih testiranja
– davanje uputa i mentoriranje zainteresiranih kolega/-ica
Uvjeti
– imate završenu adekvatnu izobrazbu ili višegodišnje iskustvo u proizvodnji
– izvrsno se snalazite u proizvodnim pogonima
– posjedujete osnovno znanje njemačkog jezika
– razmišljate konceptualno i volite preuzeti inicijativu
– posvećeni ste svojim ciljevima, angažirani, fleksibilni i sposobni raditi u timu
– želite odgovoran posao na kojem možete raditi samostalno i orijentirano ka ciljevima

Da li smo Vas zainteresirali? Veselimo se Vašoj prijavi na njemačkom ili engleskom jeziku koja sadržava biografiju (životopis) kao i molbu u kojoj navodite i željenu platu.

Jezici: Njemački (osnovno)
Šta nudimo
Očekuju Vas uzbudljivi i zahtjevni zadaci u rastućoj i perspektivnoj kompaniji te plaća prilagođena zahtjevima pozicije. Tu smo i da Vam pružimo podršku pri selidbi kao i snalaženju u novoj sredini.

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Kontakti

info@visiotex.de

Telefon:

+49 3841 224048 0
+49 3841 224048 19

VISIOTEX GmbH
Alter Holzhafen 15
23966 Wismar

EVO KOLIKO VAM JE KAPITALA POTREBNO ZA KUPOVINU NEKRETNINE U NJEMAČKOJ: Je li kupovina moguća i bez vlastitog kapitala?

Onaj ko želi ostvariti svoj san o vlastitom domu u Njemačkoj najčešće uzima kredit u …