Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. zapošljava električare/elektroinstalatere - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. zapošljava električare/elektroinstalatere
posao elektricara

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. zapošljava električare/elektroinstalatere

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

Električar/Elektroinstalater (m/ž)

Višegodišnje uspješno poslovanje i vrhunska profesionalnost nas svrstavaju među vodeće agencije za kadrovska pitanja. Naša partnerska filozofija omogućava i klijentima i kandidatima ostvarenje idealnog rješenja za poslovnu saradnju.

Za potrebe našeg uglednog klijenta iz Njemačke, raspisujemo oglas za sljedeća radna mjesta:

Radna mjesta: Električar, Elektroinstalater

Opis poslova i odgovornosti:
Osnovni elektroinstalaterski poslovi
Ugradnja razvodnih tabli I ožičavanje
Polaganje kablova od optičkih vlakana uključujući povezivanje, montažu I priključenje
Ostali elektroinstalaterski poslovi
Uvjeti:
SSS elektrotehničkog smjera
Poželjno radno iskustvo
Poželjno poznavanje njemačkog jezika
Odgovoran pristup radu i zadacima
Ako ste zainteresirani za poziciju Električar, elektroinstalater i ispunjavate tražene uvjete, molimo pošaljite CV na e-mail adresu: mostar@trenkwalder.com i sarajevo@trenkwalder.com sa naznakom „Prijava za posao – Električar, elektroinstalater“.

Napomena: Samo kandidati koji budu ispunjavali uslove će biti kontaktirani od strane agencije. Hvala na razumijevanju.

NJEMAČKOJ POTREBNO SKORO 20.000 VOZAČA: Vlast polaže nade u strane radnike, zaposleno samo 1.500 vozača iz Srbije

Njemačkoj sve više nedostaje vozača autobusa, vozova i kamiona. Manjak kvalifikovanih radnika vlast u Njemačkoj …