AIM Group traži više Tokara za rad u Njemačkoj, Italiji, Švicarskoj i drugim zemljama EU-a - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / BRAVARI,CJEVARI I SLIČNO / AIM Group traži više Tokara za rad u Njemačkoj, Italiji, Švicarskoj i drugim zemljama EU-a
cnc masina

AIM Group traži više Tokara za rad u Njemačkoj, Italiji, Švicarskoj i drugim zemljama EU-a

Tokar / glodač (m/ž)

AIM Group
Adresa: Kaiser-Ludwig-Ring 9, 92224 Amberg
Telefon: +499 6213 085 316 ; +491 782 404 046
Faks: +4996 213 085 353
Web: http://www.aimgroup.de/
Osoba za kontakt: Michael Steins

AIM Group (Amberger Industriemontagen) je njemačka firma sa više od 100 zaposlenih koja sa svojim dugogodišnjem iskustvom pruža usluge preko 10 godina u svim područjima bravarskih radnji kao šta su obavljanja servisa armatura u elektranama, rafinerijama, postavljanje cjevovoda, montaža te popravak svih vrsta strojeva potrebnih za rad u postrojenjima.

Opis posla
Tražimo tokara / glodača (m/ž) – više izvršitelja/ica.

Opis posla:
– rad na tokarskim strojevima i CNC tokarilicama
– pripremanje i upravljanje stroja u składu s tehnološkim zahtjevima radnog naloga, s različitim programima, na primjer: Siemens-Sinumeric, Heidenhain, Fanuc i sl.
– kontrola i mjerenje obrađenih materijala, kontrola kvaliteta proizvoda
– upravljanje alatima
– održavanje stroja

Mjesto rada:
– prvenstveno u Italiji te Njemačkoj i ostalim zemljama članica EU
– rad moguć i u ostalim zemljama kao npr. Norveška, Švedska, Engleska, Švicarska…
Uvjeti
– KV/VKV/SSS
– višegodišnje iskustvo u struci tokar/glodač
– prvenstveno se traži tokar sa znanjem talijanskog jezika, znanje njemačkog jezika je potrebno na nivou komunikacije
– fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema
– motivacije i angažiranost za rad unutar cijele EU
– potrebni EU papiri

Ako ste zainteresirani, pošaljite nam Vaš zahtjev i biografiju na njemačkom jeziku putem linka za prijavu ili nas kontaktirajte telefonski na brojeve:
+4996213085316 – (za kandidate sa znanjem njemačkog jezika)
+491782404046 – Michael Steins

Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema
Jezici: Njemački (napredno)
Vozačka dozvola: B
Šta nudimo
– prijavljeno radno mjesto u Njemačkoj
– radni odnos na određeno vrijeme te moguć stalni radni odnos
– zdravstveno osiguranje
– plaćanje prema tarifi IGZ + Auslöse (dnevni dodatak)
– pomoć u vezi svih pitanja
– besplatnu radnu odjeću

Koliko novca dobijate od biroa za zapošljavanje ako imate neto platu od 2000€ u Njemačkoj

Svako ko ostane bez posla ima pravo na novčanu naknadu za slučaj nezaposlenosti, dobit će …