Restoran Opatija zapošljava kuhare u Njemačkom gradu Lueneburg - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / KUHARI, KONOBARI I SLIČNO / Restoran Opatija zapošljava kuhare u Njemačkom gradu Lueneburg
kuhar

Restoran Opatija zapošljava kuhare u Njemačkom gradu Lueneburg

Kuhar (m/ž)

Lueneburg, Njemačka

Restaurant Opatija
Adresa: Hindenburgstr. 1a, 21335 Lueneburg
Opis posla
Tražimo samostalnog kuhara (m/ž) s iskustvom rada na grilu kao i na tavama, koji je u stanju voditi kuhinju, dakle organizacija posla, priprema sosa i mesnih prerađevina.
Uvjeti
Za informacije o oglasu možete se javiti na broj +49 179 901 4712 (ali samo ozbiljne ponude i na duže vrijeme).

Šta nudimo
– uvjeti rada su jako povoljni, radi se dnevno od 17 do 22 sata, a subotom i nedjeljom od 11:30 do 22 sata.
– smještaj je osiguran
– plaća je po dogovoru (puna prijava)

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

NJEMAČKOJ POTREBNO SKORO 20.000 VOZAČA: Vlast polaže nade u strane radnike, zaposleno samo 1.500 vozača iz Srbije

Njemačkoj sve više nedostaje vozača autobusa, vozova i kamiona. Manjak kvalifikovanih radnika vlast u Njemačkoj …