Posau konobara u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / KUHARI, KONOBARI I SLIČNO / Posau konobara u Njemačkoj
logo riadriaworks

Posau konobara u Njemačkoj

Konobar (m/ž)
Poslodavac:RIAdria Works j.d.o.o.
O poslu
Opis radnog mjesta: RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje njemačke partnere traži više radnika

Zapošljavamo: Konobar (m/ž)

Opis radnog mjesta: konobar u hotelu
Vrsta posla: stalni radni odnos
Država: Njemačka
O zaposleniku
Znanja i kvalifikacije: Obavezni uvjeti:

  • obavezni EU dokumenti

Znanja i kvalifikacije:

  • iskustvo na navedenim poslovima
  • poznavanje osnova njemačkog jezika da se snalazi na radnom mjestu
  • organiziran smještaj
  • mogućnost trajnog zaposlenja
  • prijava u Njemačkoj
  • dječji doplatak 192€ po djetetu

Minimalna stručna sprema: KV

Molimo prijavite se na e-mail: info@riadriaworks.hr, ili telefonom 051/636-134 ili 091/796-4902 radnim danom od 08-16
Strani jezik: njemački
Vozačka dozvola: B
Potrebno radno iskustvo: dvije godine
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: RIAdria Works j.d.o.o.
Adresa: Tići 22/i, 51000 Rijeka
Županija: Primorsko-goranska županija
Internet adresa: www.riadriaworks.hr

Izvor: posao.hr

Potraga za ugostiteljskim radnicima na Balkanu. Mnogim hotelima i restoranima u Njemačkoj nedostaje osoblja. Pomoć bi mogla stići i iz inostranstva, samo da se vize ne izdaju tako sporo. ZA VIZU I POSAO SE MOŽETE PRIJAVITI OVDJE:

Balkanci dobili posao, ali ne i termin za vizu No put je bio trnovit. Zapravo …