Potrebno više montera liftova (dizala) za rad u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Potrebno više montera liftova (dizala) za rad u Njemačkoj
lift

Potrebno više montera liftova (dizala) za rad u Njemačkoj

Monter dizala (liftova) (m/ž)
O poslu
Opis radnog mjesta: TDC d.o.o. je hrvatska tvrtka sa sjedištem u Zagrebu i predstavništvom u Njemačkoj. Bavimo se montažom dizala, prodajom sustava grijanja, hlađenja i ventilacije te projektiranjem i nadzorom. Tvrtka je osnovana 1990. godine te od tada je redovno širila svoje djelatnosti.

Monter dizala (m/ž)

Opis posla

  • Montaža i modernizacija dizala u Njemačkoj.
  • Rad u ekipama po dvoje – vodeći i pomoćni monter.
  • Posao uključuje terenski rad.
    Posebne pogodnosti: Što nudimo:
  • službeni auto za montažu
  • kompletan alat potreban za montažu
  • organiziran smještaj sa kolegama u području gradilišta
    Vrsta posla: stalni radni odnos
    Uvjeti:
  • monter dizala, električar, elektroničar, bravar
  • aktivni vozač
  • za inozemstvo osnovno znanje njemačkog jezika
    Strani jezik: njemački
    Vozačka dozvola: B
    Potrebno radno iskustvo: dvije godine
    Kontakt podaci
    Naziv poduzeća: TDC d.o.o.
    Adresa: Škrlčeva 39, 10000 Zagreb
    Internet adresa: www.tdc.hr

Izvor: posao .hr

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …