Posao za medicinske sestre / tehničare u Njemačkoj. Radi se u 3 smjene, smještaj osiguran, plaćen godišnji odmor i božićnica - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / MEDICINA / Posao za medicinske sestre / tehničare u Njemačkoj. Radi se u 3 smjene, smještaj osiguran, plaćen godišnji odmor i božićnica
logo riadriaworks

Posao za medicinske sestre / tehničare u Njemačkoj. Radi se u 3 smjene, smještaj osiguran, plaćen godišnji odmor i božićnica

Poslodavac:RIAdria Works j.d.o.o.
O poslu
Opis radnog mjesta: RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje njemačke partnere traži više radnika.

Glavne dužnosti i odgovornosti:

– rad u privatnim bolnicama, klinikama i staračkim domovima

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Obavezni uvjeti:
– plaćeni godišnji odmor i božićnica
– iskustvo na navedenim poslovima
– dječji doplatak po djetetu 194 €
– mogućnost trajnog zaposlenja
– rad u 3 smjene

Molimo prijavite se na e-mail: info@riadriaworks.hr ili telefonom 051/636-134 ili 091/796-4902 radnim danom od 08-16.
Vozačka dozvola: B
Potrebno radno iskustvo: jedna godina
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: RIAdria Works j.d.o.o.
Adresa: Tići 22/i, 51000 Rijeka
Županija: Primorsko-goranska županija
Internet adresa: www.riadriaworks.hr

Izvor: posao.hr

Druge poslove agencije RIADRIA WORKS možete pogledati OVDJE

Mašinovođe u Njemačkoj postigle dogovor s Deutsche Bahnom nakon višemjesečnih štrajkova

Sindikat njemačkih mašinovođa “GDL” saopćio je danas da je postignut dogovor o platama sa kompanijom …