Potrebno više stolara za rad s masivinim drvetom ili pličastim materijalima. Firma se nalazi u blizini Frankfurta. Plaća: 1.800€ - 2.050 €. Kontakt u tekstu - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / POČETNA / Potrebno više stolara za rad s masivinim drvetom ili pličastim materijalima. Firma se nalazi u blizini Frankfurta. Plaća: 1.800€ – 2.050 €. Kontakt u tekstu
rad s busilicom

Potrebno više stolara za rad s masivinim drvetom ili pličastim materijalima. Firma se nalazi u blizini Frankfurta. Plaća: 1.800€ – 2.050 €. Kontakt u tekstu

Stolar/ka (m/ž)
Mjesto: Njemačka / Hessen
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

O poslodavcu:
Firma Panelit GmbH (www.panelit.de) se bavi proizvodnjom namjestaja po mjeri za privatne i poslovne musterije.
Stolarija od 750 m² se nalazi u Njemackoj u gradu 64569 Nauheim koji je 15 km udaljen od Mainza i 30 km udaljen od Frankfurta.
Opis radnog mjesta:
Uvjeti rada:

rad u stolarskoj radionici u 64569 Nauheim, Njemacka
probni rok
prijava na neodredjeno radno vrijeme
Ponedjeljak – Petak 08-17 sa 2 pauze po pola sata (tjedno 40 sati)

rad na savremenim stolarskim masinama sa kvalitetnim materijalima

Dužnosti:​

izrada namjestaja po mjeri od masive ili iverice
montaza namjestaja, stepenica, vrata , kuhinja itd.
postavka podova (parket, laminat)

Profil zaposlenika
Potrebna stručna sprema:
SSS – srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
Pet godina
Vozačka dozvola:
B kategorija
Potrebna znanja i vještine:
Stolar/ka sa iskustvom u radu sa masivnim drvom i plocastim materijalima.

Samo samostalan stolar koji sam zna citati nacrte i skice i po tome raditi

namjestaj, kuhinje, stepenice itd. Radi se u timu sa jos 2 do 3 stolara koji ce Vas vrlo brzo uvesti u pravila radione i nacin rada na nasim masinama.

iskustvo u radu sa stolarskim masinama
stolarska diploma pozeljna
vozacka B kategorija obavezna
EU dokumenti (HR papiri) obavezni
znanje njemackog pozeljno
fizicka spremnost
sposobnost citanja skica i nacrta
vedrost, pozitiva i odgovornost u radu

Pogodnosti koje nudimo
Plaća:
1.800€ – 2.050 €
Dodatne pogodnosti:
Smjestaj vam mozemo mi naci

Tel.: 06152 956 0837

Fax.: 06152 956 0838

Mail: kontakt@panelit.de

Messenger: m.me/panelit.de

Izvor: posao.hr

Također pogledajte

njemacka zastava

Radite prekovremeno u Njemačkoj? Evo koliko možete zaraditi

Mnogi ugovori o radu detaljno određuju postoji li nadoknada za prekovremeni rad i kako vam …