Njemačka- njega starijeg gospodina i pomoć u kući (m/ž), mogućnost stanovanja u kući - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / NJEGOVATELJI / Njemačka- njega starijeg gospodina i pomoć u kući (m/ž), mogućnost stanovanja u kući
njega starih

Njemačka- njega starijeg gospodina i pomoć u kući (m/ž), mogućnost stanovanja u kući

Mjesto:Njemačka / Kippenheim
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
O poslodavcu:
Tražim ženu za njegu starijeg gospodina i pripomoć u kući. poželjno znanje njem. jezika. Mogućnost stanovanja u kući. Sve informacije o uvjetima, plaći i ostalo na tel. +49 170 2811 480- Frau Grobmann ili +497825 87 902 206-Hr. Kirchbaum. Razgovor na njem. jeziku.
Opis radnog mjesta:
Njega sarijeg gospodina i pripomoć u kući.

Profil zaposlenika
Potrebna stručna sprema:
NKV – nekvalificirani
Potrebne godine iskustva:
Bez radnog iskustva
Potrebna znanja i vještine:
nije potrebno posebno znanje i vještina osim njemačkog jezika, ali nije uvjet.

Pogodnosti koje nudimo
Dodatne pogodnosti:
mogućnost stanovanja u kući

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …