Zaposlite se u System Logistik-u kao dostavljač paketa u gradovima: Mannheim, Frankfurt i München. Početna netto plata je oko 1600€, smještaj osiguran koji može biti i trajan - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Zaposlite se u System Logistik-u kao dostavljač paketa u gradovima: Mannheim, Frankfurt i München. Početna netto plata je oko 1600€, smještaj osiguran koji može biti i trajan
system logistic

Zaposlite se u System Logistik-u kao dostavljač paketa u gradovima: Mannheim, Frankfurt i München. Početna netto plata je oko 1600€, smještaj osiguran koji može biti i trajan

DOSTAVLJAČ / VOZAČ PAKETA u Njemačkoj (m/ž)

Za Mannheim, Frankfurt, München

System Logistk GmbH sa sjedištem u Münchenu je dugogodišnji poduzetnik u području kurirske logistike i dostave paketa (Last-Mile-Delivery). Kao partner našeg kupca Amazon, koristimo najsuvremenije tehnologije, koje olakšavaju svakodnevni rad.

Opis posla:Dostava paketa (težina paketa je prosječno 2,5 kg) po gradu od vrata do vrata.

Vozila: Ford Transit, Mercedes Vito ili VW T6

Uvjeti:

  • Vozačka dozvola B kategorije (najmanje 2 godine iskustva)
  • Iskustvo vožnje kombija i rad sa skenerom
  • Poslodavac zapošljava kandidate koji posjeduju papire od Europske unije
  • Obavezno njemački ili engleski jezik
  • Europska potvrda o nekažnjavanju
  • Iznimno dobra fizička sprema

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme (na početku 8 mjeseci) s mogućnošću stalnog radnog odnosa
  • pri dolasku osiguran smještaj koji može biti i trajan
  • pružamo pomoć i podršku nakon preseljenja u Njemačku (prijava stanovanja, otvaranje žiro računa)
  • početna mjesečna plaća od prilike 1.600,00 € / neto
  • svaka postaja ima dispečera koji govori naš jezik

Ako se želite razvijati u dinamičnom okruženju u Njemačkoj, onda svoju prijavu za posao sa biografijom pošaljite putem linka za prijavu.

Radujemo se Vašoj zamolbi. Postanite dio našeg Tima!

Kontakt osoba: Vedrana Kolic
Telefon: +49 89 60 81 16 – 22

System Logistik GmbH
Stahlgruberring 12
81829 München

Izvor: moj-posao.net

Također pogledajte

berlin zastava

Uvođenjem četverodnevne radne sedmice izboriti se s krizom rada, radnicima život postao ispunjeniji i imaju više vremena za sebe

Njemačka je nedavno pokrenula šestomjesečni probni period u kojem će zaposlenici u 45 firmi širom …