Hitno potreban kuhar i pomoćni kuhar za rad u Duisburgu, može i bračni par, smještaj osiguran. Isključivo sa EU papirima ili sa radnim vizama - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / KUHARI, KONOBARI I SLIČNO / Hitno potreban kuhar i pomoćni kuhar za rad u Duisburgu, može i bračni par, smještaj osiguran. Isključivo sa EU papirima ili sa radnim vizama

Hitno potreban kuhar i pomoćni kuhar za rad u Duisburgu, može i bračni par, smještaj osiguran. Isključivo sa EU papirima ili sa radnim vizama

KUHAR I POMOCNI KUHAR (M/Ž)

OPIS POSLOVA:

sudjeluje u pripremi kuhinje za rad
obrađuje i čisti namirnice
priprema jednostavna jela
rukuje aparatima za obradu i čišćenje namirnica
radi završne radove i kuhinju, čisti i održava prostor kuhinje urednim i održava čistoću aparata i opreme za rad

UVJETI:

KV ugostiteljskog smjera
osnovno poznavanje njemačkog jezika
fleksibilnost, poduzetnost, timski duh, spremnost na promjene i usavršavanje
težnja vrhunskom radu i visokim standardima kvalitete usluge

NUDIMO VAM:

stimulativna primanja
sigurno radno mjesto – Ugovor o radu – stalni radni odnos
plaćeno zdravstveno i penziono osiguranje
smještaj i prehrana su osigurani
timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje

KONTAKT

TEL: +49 1723630600

E-MAIL: ajsamu1702@gmail.com

NJEMAČKOJ POTREBNO SKORO 20.000 VOZAČA: Vlast polaže nade u strane radnike, zaposleno samo 1.500 vozača iz Srbije

Njemačkoj sve više nedostaje vozača autobusa, vozova i kamiona. Manjak kvalifikovanih radnika vlast u Njemačkoj …