Posao za Medicinske sestre/Tehničare u Freiburgu (Njemačka) - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / NJEGOVATELJI / Posao za Medicinske sestre/Tehničare u Freiburgu (Njemačka)
posao medicinara u njemackoj

Posao za Medicinske sestre/Tehničare u Freiburgu (Njemačka)

Poslodavac:IPV Agentur

Mjesto rada: Freiburg, Njemačka

Rok prijave:16.10.2018.
O poslu
Opis radnog mjesta: Dragi medicinari,
Agencija IPV-Agentur pruža jedinstvenu priliku za budućnost i perspektivu u Njemačkoj. Za našeg klijenta, jednu renomiranu instituciju za njegu i brigu starih lica koja drži domove i ambulantnu njegu širom Njemačke, tražimo za grad Freiburg medicinske sestre/tehničare sa općim smjerom – više izvršitelja.
Posebne pogodnosti: Poslodavac vam nudi:
– Redovna plaća po tarifnom ugovoru
– Plaćena nostrifikacija
– Plaćen B2 kurs i ispit
– Godišnji odmor od najmanje 29 dana
– Osiguran stan
– Mogućnost na daljnje obrazovanje
– Za ambulantnu njegu vozačka dozvola
– Pozitivna radna atmosfera
Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija: Inozemstvo
Država: Njemačka
O zaposleniku
Znanja i kvalifikacije: Uvjeti:
– CV, životpis sa slikom na njemačkom jeziku (u .pdf formatu)
– Diploma medicinskih sestara/tehničara općeg smjera ili visoka škola
– Završen stručni ispit
– Znanje njemačkog jezika minimalno na A2-B1 nivou
– Za upoznavanje poslodavca nudimo Vam 2 do 3 dana probnog rada. Dolazak i smještaj je plaćen.

Uključujući kooperaciju posredničke agencije IPV-Agentur nudimo Vam također podršku:

– Priprema Vaših svjedočanstava i dokumenata u domovini i u Njemačkoj za priznavanje zanimanja
– Podrška kod organizacije Vašeg dolaska
– Praćenje početka na materinjem jeziku
– Praćenje toka kod državnih ustanova i vođenje brige kod prvih koraka u Njemačkoj od prijavljivanja i zaključenja zdravstvenog osiguranja do otvaranja bankovnog konta
– Organiziranje Vaše nostrifikacije
– Spremnost za pomoć oko sklapanja ugovora
– Osobno vođenje brige na radnom mjestu u dogovoru s Vašim poslodavcem

Naš prioritet je da uđete u proces nostrifikacije gdje Vas pratimo u cjelokupnom odvijanju do cilja stručne radne snage.

Mi smo uvijek na Vašoj strani.

Za više informacija molimo Vas javite se putem e-maila info@ipv-agentur.de ili na broj telefona +49 176 60343323

Web: www.ipv-agentur.de

Srdačan pozdrav
IPV-Agentur
Minimalna stručna sprema: Srednja škola
Strani jezik: njemački
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: IPV Agentur
Adresa: Ludwig- Erhard-Allee 34, 76131 Karlsruhe, Deutschland
Internet adresa: www.ipv-agentur.de

Druge poslove medicinara možete pogledati ovdje

Poslove njegovatelja možete pretražiti ovdje

Također pogledajte

novac euri

Više rada ne znači uvijek i više novca u Njemačkoj

Otkako je aktuelna vlada podigla razinu socijalne pomoći, vode se rasprave o tome isplati li …