König GmbH & Co KG zapošljava bravare u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / BRAVARI,CJEVARI I SLIČNO / König GmbH & Co KG zapošljava bravare u Njemačkoj
posao bravara u njemackoj

König GmbH & Co KG zapošljava bravare u Njemačkoj

König GmbH & Co KG je privatno njemačko poduzeće, koje se od 1965. godine bavi proizvodnjom i zapošljava radnike različitih struka po cijeloj Njemačkoj. Sa 17 ureda u Njemačkoj i više od 1.600 redovno zaposlenih, König je vodeći ponuđač alu profila i jedna večih agencija za privremeno zapošljavanje i ustupanje radnika, sa sjedištem u Njemačkoj
Adresa kancelarije u Mariboru: Ulica talcev 24, 2000 Maribor

Više o nama možete saznati na:

www.koenig-fachpersonal.de
www.koenig.si

Bravar (m/ž)

Opis posla
pripremni radovi obrade metala,
čitanje nacrta poželjno, montaža po nacrtu,
bravarski radovi za polaganje cjevovoda (pričvršćivanje, rezanje, varenje i rezanje cijevi),
montaža ograda, vrata, konstrukcija, rezervoara i ostalog na terenu,
poznavanje materijala: čelik, pro krom i aluminij.
Uvjeti
zavarivački certifikat po mogućnosti,
radno iskustvo (1-3 god.),
EU državljanstvo,
timski rad,
ozbiljnost,
osnovno znanje njemačkog jezika,
osobni prijevoz (vlastito vozilo ili javni prijevoz).
Što nudimo
redovno dugotrajno zaposlenje u Njemačkoj,
ugovor na neodređeno vrijeme,
zapošljavanje za puno radno vrijeme,
odlična plaća, dodatci za regres i božićnicu,
naknada za troškove i pomoć kod pronalaženja smještaja.

Zaniteresirani mogu poslati životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za Brzu prijavu ili nazvati +386 2 610 822.

Druge oglase u firmi König GmbH & Co KG možete pogledati ovdje

Također pogledajte

novac euri

Više rada ne znači uvijek i više novca u Njemačkoj

Otkako je aktuelna vlada podigla razinu socijalne pomoći, vode se rasprave o tome isplati li …