MONTMONTAŽA-OPREMA d.o.o. zapošljava TIG Zavarivače u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / POČETNA / MONTMONTAŽA-OPREMA d.o.o. zapošljava TIG Zavarivače u Njemačkoj
zavarivaci u njemackoj

MONTMONTAŽA-OPREMA d.o.o. zapošljava TIG Zavarivače u Njemačkoj

MONTMONTAŽA-OPREMA d.o.o. zapošljava TIG Zavarivače u Njemačkoj bez znanja njemačkog jezika

Radno mjesto: ZAVARIVAČ/ICA

MINIMALNI UVJETI:
Razina obrazovanja: Završena osnovna škola
Radno iskustvo: 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
OPIS RADNOG MJESTA:
TIG (141): Elektrolučno zavarivanje netaljivom elektrodom (volfram) u zaštiti inertnog plina (argon)
OSTALE INFORMACIJE:
Vrsta zaposlenja: Na određeno 12 mjeseci (mogućnost trajnog zaposlenja)
Smještaj: Osiguran
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Mjesto rada: Savezna Republika Njemačka
Broj traženih radnika: 10
NAČIN PRIJAVE ZA RADNO MJESTO:
Uvodni dio – započnite zamolbu navodeći radno mjesto za koje se javljate, kao i gdje ste vidjeli natječaj za to radno mjesto.
Reference – ukratko se navode kvalitete, relevantno radno iskustvo i postignuća koja Vas čine dobrim kandidatom za radno mjesto na koje se prijavljujete.
U prijavi obavezno navedite za koji postupak zavarivanja se prijavljujete.
Nakon preuzimanja i analize, naša služba Ljudskih resursa će Vas po potrebi kontaktirati i odgovoriti na sva Vaša pitanja.
NAPOMENA:
Ako niste u mogućnosti dostaviti tražene dokumente. Prijavu možete izvršiti telefonskim putem na broj 00385(1)36 46 744 u radnom vremenu od 07:00 do 15:00 od ponedjeljka do petka.
Poslodavac: MONTMONTAŽA-OPREMA d.o.o.
Kontakt: e-mailom: posao@montmontaza-oprema.hr
Lokacija:Savezna Republika Njemačka
Broj pozicija:10
Datum objave:23.08.2018.
Druge poslove zavarivača ili poslove slične njima možete pogledati ovdje

Loading

O urednik

Također pogledajte

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …