ms personal & service Gmbh traži medicinske sestre / Tehničare (m/ž) za rad u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / NJEGOVATELJI / ms personal & service Gmbh traži medicinske sestre / Tehničare (m/ž) za rad u Njemačkoj
njegovatelji u njemackoj

ms personal & service Gmbh traži medicinske sestre / Tehničare (m/ž) za rad u Njemačkoj

Opis radnog mjesta: ms personal & service GmbH – Vas posrednik za poslovni početak u Njemačkoj

Za sve kandidate iz medicinskog područja koji se žele okušati u radu u Njemačkoj, ms personal & service GmbH stoji na raspolaganju kao Vas prvi poslodavac u Njemačkoj.

Tražimo: Medicinska sestra / Tehničar (m/ž)
Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Znanja i kvalifikacije: Uvjeti:
– Srednja stručna sprema medicinskog smjera ili zavrseni studij sestrinstva
– Minimalno komunikacijsko poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
– Volja za radom i radnim usavršavanjem

Nudimo:
– Ugovor o radu baziran na njemačkom tarifnom ugovoru
– Placeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
– Godisnji odmor u skladu s njemackim zakonima
– Placeni putni troskovi
– Osiguran smjestaj
– Posredovanje u zapošljavanju kod naših klijenata (bolnice, klinike, starački domovi…)
– Dinamičan rad u moderno opremljenim ustanovama
– Pomoć pri administrativnim formalnostima vezanim uz pocetak zivota u Njemackoj
– Podrska pri nostrifikaciji diplome
– Posao u skladu s Vašim željama, znanjima i mogućnostima
– Mogućnost napredovanja i daljnjeg razvoja
– Kontakt osobe sa znanjem bosanskog jezika

Nudimo Vam mogućnost trajnog zapošljavanja u nekoj od njemačkih klinika, kao i mogućnost fleksibilnih, raznovrsnih angažmana u različitim privatnim, državnim i sveučilišnim klinikama i staračkim domovima, ovisno o Vašim preferencijama. Uz fleksibilan način rada možete upoznati različite njemačke bolnice kao i različite gradove u kojima ćete tijekom rada živjeti. Ovisno o Vašim željama možete trajno ostati živjeti i raditi u Njemačkoj ili ostati samo jedno određeno vrijeme, koliko Vam odgovara, nakon čega se opet možete vratiti u Hrvatsku,BiH ili Srbiju.

Naše posredovanje u Vašem zapošljavanju za Vas je potpuno besplatno. Prema nama nemate nikakvih financijskih obaveza.

Ako je nas oglas pobudio Vas interes, te ste zainteresovani za posao, na oglas se možete prijavitit na dnu stranice

pošaljite nam svoju biografiju (životopis) i motivacijsko pismo na njemačkom ili engleskom jeziku, dokaz o stručnoj spremi i potvrdu o poznavanju njemačkog jezika (ukoliko je imate) na adresu gosp. Petera von der Ahé: p.vonderahe@ms-personal.de

Za obavijesti na hrvatskom jeziku možete kontaktirati Sandru Blagec od ponedjeljka do petka od 09:00 do 13:00 sati na +49 (0)30 28445990 ili mobitel +49 (0)160 908 76526 (Viber/WhatsApp).

Veselimo se Vašoj prijavi!
Minimalna stručna sprema: Srednja škola
Strani jezik: njemački
Poznavanje rada na računalu: dobro
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: ms personal & service Gmbh
Adresa: ABC-Straße 1, 20354 Hamburg
Internet adresa: www.ms-pflegepersonal.de

Druge oglase za njegovatelje možete pogledati ovdje

Evo kako možete dobiti vizu i zaposliti se u Njemačkoj za vrijeme pandemije korona virusa

Projekat Triplewin se realizira od 2012. godine, kao rezultat sporazuma agencija za rad Njemačke i Bosne …