Monter centralnog grijanja, vodovoda i ventilacije, Aqua-Instalacije d.o.o. - Njemačka - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Monter centralnog grijanja, vodovoda i ventilacije, Aqua-Instalacije d.o.o. – Njemačka
posao vodoinstalatera u njemackoj

Monter centralnog grijanja, vodovoda i ventilacije, Aqua-Instalacije d.o.o. – Njemačka

Monter centralnog grijanja, vodovoda i ventilacije (m/ž)
Njemačka
Aqua-Instalacije d.o.o.
Telefon: 098 1905 489

Opis posla:
montaža instalacija centralnog grijanja i hlađenja
montaža instalacija vodovoda
montaža sanitarne opreme
montaža ventilacije
Uvjeti:
monter centralnog grijanja i klimatizacije, vodoinstalater, plinoinstalater
poželjno radno iskustvo
poželjno znanje njemačkog jezika – nije uvjet
strani državljani moraju obavezno imati dokaz o kvalifikaciji – svjedočanstvo završene srednje škole – zbog radne dozvole
Stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola: B
Šta nudimo:
organiziran i plaćen prijevoz u Njemačku službenim vozilima
organiziran i plaćen prijevoz na gradilište
osiguran i plaćen smještaj
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme

Ako ste zainteresovani za posao, na oglas se možete prijaviti ovdje

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …