Posao za automehaničare u Münchenu, Stuttgartu i šire - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Posao za automehaničare u Münchenu, Stuttgartu i šire
automehaničar

Posao za automehaničare u Münchenu, Stuttgartu i šire

O poslu
Opis radnog mjesta: Za našeg klijenta u Njemačkoj (München, Stuttgart i šire) tražimo više AUTOMEHANIČARA (m/ž) za stalno zaposlenje kod poslodavca!
opis posla:
• održavanje i popravak svih vrsta automobila
• inspekcijski radovi prema odredbama proizvođača
• auto dijagnostika i uklanjanje grešaka
• priprema automobila za tehnički pregled
Posebne pogodnosti: poslodavac nudi:
• mogućnosti daljnjeg usavršavanja
• podršku i mogućnost napredovanja
• nadprosječnu platu prema kvalifikaciji i radnom iskustvu
• mogućnost dodatnog bonusa
• optimalni uvjeti za dobar timski rad
Agencija „finallywork“ vam nudi:
• uspostavljanje kontakta sa poslodavcem
• organizaciju tremina za razgovor
• savjetovanje, pripremu i praćenje na razgovor
• pomoć prikupljanja potrebnih dokumenata za posao
• u dogovoru sa polodavcem – organizaciju smještaja
• savjetovanje i podršku u svim pitanjima vezanim za posao
Vrsta posla: stalni radni odnos

O zaposleniku
Znanja i kvalifikacije: vaš profil:
• završena srednja stručna sprema za automehaničara
• poželjno radno iskustvo
• profesinalan pristup i komunikacija prema klijentima
• sklonost timskom radu
……sve usluge su za vas besplatne!

Prepoznajete se u profilu i ispunjavate sve uvjete? Želite raditi u njemačkoj i biti dio vodeće firme?
Dozvolite da vam pomognemo i pošaljite vaš CV u europass- formatu, diplome o završenoj srednjoj stručnoj spremi putem maila na:

dragan.davidovic@finallywork.com

Za dodatne informacije nazovite na broj:

0049/ 176 630 670 84

ili posjetite našu web stranicu
Minimalna stručna sprema: Srednja škola
Strani jezik: njemački osnovno
Poznavanje rada na računaru: osnovno
Plata: od 2.100€ do 2.400 €
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: finallywork
Adresa: Freibadstr. 9, 85540 Haar
Država: Njemačka
Telefon: 017663067084
Internet adresa: finallywork.com/hr
Kontakt osoba: Dragan Davidovic

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …