ARWA Personaldienstleistungen GmbH zapošljava pomoćne radnike u proizvodnji - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / ARWA Personaldienstleistungen GmbH zapošljava pomoćne radnike u proizvodnji
radnik u proizvodnji

ARWA Personaldienstleistungen GmbH zapošljava pomoćne radnike u proizvodnji

Pomocni/e radnici/ce u proizvodnji (m/ž)
Firma: ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Njemačka
Vrsta radnog odnosa: Rad na određeno vrijeme
Plata: 9,27 – 10,5 € po satu
Opis posla
Zahtjevi: Znanje jezika: njemački Osnovno

Uvjeti rada:Jednostavni radovi u proizvodnji

Dodatne pogodnosti: Osiguran smještaj.

Firma ARWA Personaldienstleistungen GmbH, koja posluje više od 35 godina, i koja ima vise od 90 podružnica po cijeloj Njemačkoj, konstantno traži djelatnike/ce za rad u Njemačkoj.

Kao poslodavac, firma ARWA Personaldienstleistungen GmbH u prosjeku zaposljava 4300 radnika u firmama naših klijenata.

Pošaljite nam Vašu biografiju na mail:

Ukoliko trenutno nije objavljen konkurs koji bi odgovarao Vašem radnom iskustvu slobodno nam pošaljite Vaš životopis.

Radna mjesta možemo ponuditi isključivo osobama koje posjeduju državljanstvo neke od zemalja članica EU ili pravo trajnog boravka i rada u Njemačkoj

Kontakt tel.: 0049 921 15 12 670

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

Ostale poslove firme AWRA možete pogledati OVDJE

Tesla otpušta 10 posto radne snage, kompanija se bori s padom prodaje

Tesla otpušta više od 10 posto svoje globalne radne snage, pokazuje interni dopis koji je …