Firma BoFrost zapošljava više prodajnih predstavnika na području cijele Njemačke. Obavezno poznavanje njemačkog jezika na nivou B1 - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Firma BoFrost zapošljava više prodajnih predstavnika na području cijele Njemačke. Obavezno poznavanje njemačkog jezika na nivou B1
vozac bofrosta

Firma BoFrost zapošljava više prodajnih predstavnika na području cijele Njemačke. Obavezno poznavanje njemačkog jezika na nivou B1

Prodajni predstavnik (m/ž)

bofrost*C d.o.o.
Adresa: Kovinska 4, 10 000 Zagreb
Web: http://www.bofrost.hr
Mi smo vodeća europska firma u proizvodnji i izravnoj prodaji najkvalitetnijih duboko smrznutih prehrambenih proizvoda i na tržištu smo već više od 50 godina.

Opis posla
Kako bismo ostvarili daljnje ambiciozne ciljeve našeg uspješnog tima u Republici Njemačkoj, tražimo više kandidata za radno mjesto:

Prodajni predstavnik (m/ž).

Opis posla:
– izravna prezentacija proizvoda iz naše široke ponude na području Republike Njemačke
– razvijanje i održavanje visoke razine usluge našim klijentima
Uvjeti
Vi ste osoba za nas ako:
– tražite uzbudljiv i dinamičan posao
– želite upoznati nove ljude i gradove
– želite raditi u Republici Njemačkoj, ali i ne napustiti vlastitu državu
– ste otvoreni za nove izazove i komunikativni
– ste timski igrač, ali i spremni preuzeti inicijativu

Ono što tražimo od vas:
– samo dobru volju i znanje njemačkog jezika na razini B1

Što nudimo
– iznadprosječnu platu (minimalno 1200 € neto)
– mogućnost dodatne zarade
– plaćen smještaj u Republici Njemačkoj
– besplatni prijevoz do Njemačke i natrag u Hrvatsku
– 3 sedmice rada u Njemačkoj, jedna sedmica kući

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

Teslina giga fabrika u Berlinu planira udvostručiti proizvodnju automobila te traže još radnika. Evo kako aplicirati za posao te kolike plate nude:

Njemački kancelar Olaf Scholz podržao je proširenje Tesline fabrike u Grünheideu u blizini Berlina. U …