Hello AG zapošljava Telekomunikacijske tehničare u Njemačkim gradovima: Stuttgart, München, Frankfurt - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / Hello AG zapošljava Telekomunikacijske tehničare u Njemačkim gradovima: Stuttgart, München, Frankfurt
satelitska antena

Hello AG zapošljava Telekomunikacijske tehničare u Njemačkim gradovima: Stuttgart, München, Frankfurt

Telekomunikacijski tehničar (m/ž)

Stuttgart, München, Frankfurt, Njemačka

Hello AG
Adresa: Friedrichstr. 35, 70174 Stuttgart
Web: http://www.hello.ag
Opis posla
U suradnji s našim klijentom telent GmbH tražimo tehničare/ke za različite projekte diljem Njemačke.

Vaši zadaci:
– instalacija i uklanjanje smetnji na ruterima, multiplex tehnici odnosno na pojedinim komponentama u području PDH, SDH, ATM i Ethernet
– konfiguracija i stavljanje u pogon ugradnih grupa
– uklanjanje smetnji na tehnici biranja (primjerice EWSD, S12) na licu mjesta
– zamjena ugradnih grupa u vezi sa odjelom za uklanjanje
– uključivanje i zakrpavanje linija

Dolazite u dugopostojeći tim i dobivate odmah nakon uvođenja u posao jednako kvalificirane zadatke za izvršavanje.
Uvjeti
Vaš profil:
– završeno tehničko osposobljavanje u smjeru telekomunikacije
– radno iskustvo na sličnim poslovima
– visoka motiviranost, fleksibilnost te spremnost na učenje i usavršavanje
– visoka kvaliteta rada i brza sposobnost shvaćanja
– poznavanje osnovnog njemačkoj jezika A2
– regionalna spremnost na putovanje
– vozački ispit B kategorije

Potrebni dokumenti: molimo poslati životopis i diplome kao PDF datoteku.
Vaši osobni podatci su tretirani u skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem maila ili telefonski.

Telefon: +49 162 482 8503

E-mail: info@hello.ag

Stručna sprema: KV
Jezici: Njemački (osnovno)
Vozačka dozvola: B
Šta nudimo
– rad u skladu s Vašim životopisom
– njemački ugovor o radu na neodređeno vrijeme
– radno vrijeme od 40 sati tjedno
– plata € 2.350,00 bruto / na bazi 14 € po satu + dodatci
– službeno vozilo, radna odjeća, mjerni instrumenti i radni alat se dobivaju
– organizaciju i plaćanje smještaja snosi poslodavac
– poslodavac pokriva troškove prijevoza kući jednom mjesečno
– kompetentan tim sa dugogodišnjim radnim iskustvom koji brine o Vama

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Plata: Od 2350 EUR

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …