Potrebno više cjevara-bravara na brodogradnji i industriji u Njemačkoj, početna satnica od 9 do 12€ u zavisnosti od poznavanja njemačkog jezika - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / BRAVARI,CJEVARI I SLIČNO / Potrebno više cjevara-bravara na brodogradnji i industriji u Njemačkoj, početna satnica od 9 do 12€ u zavisnosti od poznavanja njemačkog jezika
bravar

Potrebno više cjevara-bravara na brodogradnji i industriji u Njemačkoj, početna satnica od 9 do 12€ u zavisnosti od poznavanja njemačkog jezika

Cjevar – bravar (m/ž)
MT MONTAGE S.R.O.
Adresa: Gusevova 26, 82109 Bratislava
Web: http://www.mtmontage.eu

Opis posla
Cjevar – bravar (m/ž) sa znanjem cjevarije u brodogradnji ili u industriji.
Uvjeti
– znanje čitanja nacrta
– samostalnost
– znanje izometrije je prednost
– radnik mora imati hrvatske papire – pošto ide prijava na našu slovačku firmu
– radnik mora biti pouzdan i korektan prema poslu i firmi za koju radi

Sve dokumente poslati putem linka za prijavu za posao.

Stručna sprema: NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 2-3
Jezici: Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)
Vozačka dozvola: B
Šta nudimo
– firma plaća smještaj u Njemačkoj
– osiguran prijevoz iz Slovenije (Maribor) u Njemačku i natrag
– prijava radnika ide na našu slovačku firmu
– ručni alat, radno odijelo i cipele daje firma
– početna satnica se kreće od 9,00€/h do 12,00€/h sve zavisi od predznanja radnika (ako govori njemački jezik)

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

ili na e-mail: info.mtmontage@gmail.com

Tesla otpušta 10 posto radne snage, kompanija se bori s padom prodaje

Tesla otpušta više od 10 posto svoje globalne radne snage, pokazuje interni dopis koji je …