Potrebno više radnica za čišćenje, usisavanje itd. Satnica 10€! - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Potrebno više radnica za čišćenje, usisavanje itd. Satnica 10€!
čišćenje

Potrebno više radnica za čišćenje, usisavanje itd. Satnica 10€!

Opis radnog mjesta
Mjesto: Njemačka
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Opis radnog mjesta: NJEMAČKA FIRMA FLISA Za firmu partnera potražujemo 8. ženskih osoba od 30 do 45 god. Posao je lagan. Radi se usisavanje, čisćenje strojeva u firmi. UVJETI: Probni rad: 3 mj. Satnica 9,55 eura. Nakon probnog sljedi stalni radni odnos, satnica 10 €. Povećanje satnice po zaslugama. Rad u smjenama. Ugovoreni rad min. 131. sat do 151 sat mjesečno. Radna i zastitna odječa daje firma. Sve korektne prijave po njemačkom zakonu. Poželjno znanje Njemačkog ali nije uvjet. U obzir dolaze (samo DRŽAVLJANI HRVATSKE). NUDIMO: Tečaj Njemačkog jezika, Osiguran smjestaj u dogovoru sa poslodavcem. Prijave smjestaja (adrese), prijave za osiguranje, otvaranje bankovnog računa itd. Sve sto je potrebno za Vas opstanak u njemačkoj. Mjesto rada prelijep mali gradić sa svim sadržajima. SWARTZENBACH SALLE. 17. km. od Hof salle 95028. Blizina Česke granice (22 km).Pocetak rada: ( po dogovoru ).

Tel. 00385996631110 Whats App. 00385996631110 Viber: 00385996631110 e – mail. dado.clot2020@gmail.com
Broj izvršitelja:
Zapošljavamo 8 izvršitelja.

Loading

O urednik

Također pogledajte

Posao čišćenja na aerodromu u Minhenu

Lokacija: Aerodrom u Minhenu. Posao: Čišćenje Firma Dr.Sasse Za sve koji imaji termin za vizu, …