Ne propustite! Posao vozača kamiona u Njemačkoj za firmu FaMa-Trans. Plata: 2200€ - 2600€. Kontakt u tekstu - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / POČETNA / Ne propustite! Posao vozača kamiona u Njemačkoj za firmu FaMa-Trans. Plata: 2200€ – 2600€. Kontakt u tekstu
mercedes kamion

Ne propustite! Posao vozača kamiona u Njemačkoj za firmu FaMa-Trans. Plata: 2200€ – 2600€. Kontakt u tekstu

Vozac kamiona (Lkw Fahrer)
Firma: FaMa-Trans
Grad: Njemačka
Plata: 2 200 – 2 600 €
Opis posla
Zahtjevi: Vozacka sa C klasom (pozeljna i E klasa ali nije uvjet), COD 95, pozeljno posjedovanje ADR-a, osnovno znanje njemackog jezika

Uvjeti rada: Dnevne ture. Radi se 5 dana sedmično ( subota i nedjelja uvijek slobodne). Utovar i razvozenje robe od skladista do primaoca robe. Roba na paletama. Kamioni bez prikolice, kamioni sa prikolicama i sleperi.

Dužnosti:​ Utovar, razvozenje i istovar robe
FaMa-Trans
Pouzdani poslodavac

Pregled
Websajt fama-trans.de
Djelatnost Transport, logistika, skladištenje
Broj zaposlenih 11 – 100
Firma se nalazi u Singenu (Njemackoj). Mjesto nedaleko Bodenskog jezera.

Firma uspjesno posluje vec vise od 20 godina.

Za sve informacije i dodatna pitanja obratite nam se na:

Tel: 0049 7731 86 65 40 ili

e-mail: fama-trans@t-online.de

Također pogledajte

eurici

Loše vijesti za stanovnike Njemačke: Ovo važno osiguranje postaje sve skuplje

HUK-Coburg, najveća Njemačka osiguravajuća kuća motornih vozila, suočava se s finansijskim izazovima u svom odjelu …