Posao za diplomiranog inženjera građevine u Njemačkoj i Hrvatskoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / GRAĐEVINARI / Posao za diplomiranog inženjera građevine u Njemačkoj i Hrvatskoj
inzinjer

Posao za diplomiranog inženjera građevine u Njemačkoj i Hrvatskoj

Diplomirani inženjer građevine (m/ž)
Wing 77 d.o.o.
Adresa: Savska cesta 32, 10000 Zagreb

Kontakt: +385 23 394402 +385 23 394403

Opis posla
Zaduženja:

  • vođenje gradilište
  • organizacija, upravljanje i nadzor na gradilištu
  • vođenje dokumentacije i obračun

Rad u Njemačkoj i Hrvatskoj.
Uvjeti

  • VSS – građevinski fakultet
  • potrebno znanje njemačkog jezika
  • radno iskustvo najmanje 2 godine

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje ponude s detaljnim životopisom dostave u roku 2 tjedna putem linka za prijavu.

Veselimo se Vašem javljanju!

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke
Potrebne godine iskustva: 2
Jezici: Njemački (napredno)
Što nudimo

  • stalni radni odnos
  • dinamičan i zanimljiv posao u domaćoj kompaniji sa međunarodnom komponentom
  • rad u Njemačkoj ili (i) Hrvatskoj
  • redovita i stimulativna primanja
  • prijateljsku radnu atmosferu i kvalitetne uvjete rada

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

LINK ZA PRIJAVU

Izvor: Moj-posao.net

Potrebno više tesara, zidara i armirača za rad u Njemačkoj, smještaj i prevoz osigurani

Opis radnog mjesta Mjesto:Njemačka / Frankfurt BerlinVrsta zaposlenja:Stalni radni odnosRadno vrijeme:Puno radno vrijemeO poslodavcu:Kontakt broj:+385911118118Opis …