Posao vozača kamiona u okolini Ulma (Njemačka). Smještaj osiguran, prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu i Plata: Od 2000 do 3000 €. KONTAKT U TEKSTU - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / VOZAČI / Posao vozača kamiona u okolini Ulma (Njemačka). Smještaj osiguran, prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu i Plata: Od 2000 do 3000 €. KONTAKT U TEKSTU
kamion scania

Posao vozača kamiona u okolini Ulma (Njemačka). Smještaj osiguran, prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu i Plata: Od 2000 do 3000 €. KONTAKT U TEKSTU

Vozač kamiona (m/ž)
Ulm, Njemačka

SPS GRUPA d.o.o.
Adresa: Gajeva 6, 10000 Zagreb
Telefon: +385 1 206 6106
SPS GRUPA d.o.o. je dio grupacije s dugogodišnjim iskustvom iz Njemačke, koja je vodeća tvrtka za upravljanje ljudskim resursima iz područja logistike i proizvodne industrije. Hrvatska je ulaskom u EU postala dio velike tržišne ekonomije što je otvorilo vrata radne mobilnosti za sve ljude iz Hrvatske da ostvare svoje sposobnosti bilo gdje u Europi.
Naš cilj je povezati ljude koji posjeduju vještine, sposobnosti, znanje i iskustvo s našim klijentima koji su spremni te vrline cijeniti u svrhu ostvarenja zajedničkog cilja.

Opis posla
Profesionalno vozite kamion i razmišljate o radu u inozemstvu i boljoj plaći?

Mi imamo posao za Vas.

Vaše dužnosti:

  • osiguravanje tereta koji se prevozi
  • prijevoz osjetljivih tereta
  • ispunjavanje otpremnica
    Uvjeti
  • obavezni EU dokumenti
  • iskustvo vozača kamiona
  • osjećaj za prijevoz osjetljivih neopasnih tereta
  • točnost
  • profesionalnost

Stručna sprema: PKV, KV, Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 1
Jezici: Njemački (osnovno)
Vozačka dozvola: C, C+E
Što nudimo

  • rad u renomiranim kompanijama okolice grada Ulma
  • fiksno radno vrijeme
  • osobna podrška kod uvoda u rad na novom radnom mjestu
  • upravljanje najmodernijim teretnim vozilima
  • izvan prosječna primanja
  • prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu
  • osiguran smještaj

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos
Plaća: Od 2000 do 3000 EUR

OVAJ MOMAK ZARAĐUJE VIŠE OD 4.000 € MJESEČNO: Nikome nije jasno KAKO je to moguće, OBJAVA izazvala HAOS na društvenim mrežama!

Jedan mladić iz Slovenije otišao je na rad u Njemačku prije dvije godine. Danas radi u transportu, a zarađuje …