Posao vozača kamiona u okolini Ulma (Njemačka). Smještaj osiguran, prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu i Plata: Od 2000 do 3000 €. KONTAKT U TEKSTU - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / VOZAČI / Posao vozača kamiona u okolini Ulma (Njemačka). Smještaj osiguran, prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu i Plata: Od 2000 do 3000 €. KONTAKT U TEKSTU
kamion scania

Posao vozača kamiona u okolini Ulma (Njemačka). Smještaj osiguran, prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu i Plata: Od 2000 do 3000 €. KONTAKT U TEKSTU

Vozač kamiona (m/ž)
Ulm, Njemačka

SPS GRUPA d.o.o.
Adresa: Gajeva 6, 10000 Zagreb
Telefon: +385 1 206 6106
SPS GRUPA d.o.o. je dio grupacije s dugogodišnjim iskustvom iz Njemačke, koja je vodeća tvrtka za upravljanje ljudskim resursima iz područja logistike i proizvodne industrije. Hrvatska je ulaskom u EU postala dio velike tržišne ekonomije što je otvorilo vrata radne mobilnosti za sve ljude iz Hrvatske da ostvare svoje sposobnosti bilo gdje u Europi.
Naš cilj je povezati ljude koji posjeduju vještine, sposobnosti, znanje i iskustvo s našim klijentima koji su spremni te vrline cijeniti u svrhu ostvarenja zajedničkog cilja.

Opis posla
Profesionalno vozite kamion i razmišljate o radu u inozemstvu i boljoj plaći?

Mi imamo posao za Vas.

Vaše dužnosti:

  • osiguravanje tereta koji se prevozi
  • prijevoz osjetljivih tereta
  • ispunjavanje otpremnica
    Uvjeti
  • obavezni EU dokumenti
  • iskustvo vozača kamiona
  • osjećaj za prijevoz osjetljivih neopasnih tereta
  • točnost
  • profesionalnost

Stručna sprema: PKV, KV, Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 1
Jezici: Njemački (osnovno)
Vozačka dozvola: C, C+E
Što nudimo

  • rad u renomiranim kompanijama okolice grada Ulma
  • fiksno radno vrijeme
  • osobna podrška kod uvoda u rad na novom radnom mjestu
  • upravljanje najmodernijim teretnim vozilima
  • izvan prosječna primanja
  • prekovremeni rad + 25% po satu, noćni rad + 25% po satu, nedjeljni rad + 50% po satu, praznici + 100% po satu
  • osiguran smještaj

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos
Plaća: Od 2000 do 3000 EUR

 12,777 total views,  1 views today

O urednik

Također pogledajte

knetenbrech vozač

Potrebno više vozača u firmi KNETTENBRECH + GURDULIC u Njemačkim gradovima Türkheim, Rödelsee. Moderan vozni park (Mercedes, MAN), radna odjeća je obezbijeđena, redovno radno vrijeme bez tura na velike udaljenosti, ukoliko slabo govorite njemački jezik, nudimo Vam kurs njemačkog jezika za koji poslodavac u slučaju uspješnog sudjelovanja i ostvarivanja jezičnog certifikata snosi 100 % troškova. KONTAKT U TEKSTU

Vozač motornih vozila KNETTENBRECH + GURDULIC Franken GmbH & Co. KG Adresa: Am Gries 1, …