Potrebno više Tig / Wig zavarivača za rad u Belgiji, Njemačkoj ili Slovačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ZAVARIVAČI / Potrebno više Tig / Wig zavarivača za rad u Belgiji, Njemačkoj ili Slovačkoj
poso zavarivača u eu

Potrebno više Tig / Wig zavarivača za rad u Belgiji, Njemačkoj ili Slovačkoj

Tig / Wig zavarivač (m/ž)

Poslodavac:MKV-Mont d.o.o.

Mjesto rada:EU: Belgija, Njemačka, Slovačka
O poslu
Opis radnog mjesta: Poduzeće MKV-MONT d.o.o. je osnovano kao partnerska tvrtka obiteljskog poduzeća iz Slovenije. Glavnu djelatnost poduzeća predstavlja montaža, prerada i demontaža industrijskih postrojenja. Djelatnost izvodimo na različitim područjima automobilske industrije, prehrambeno – prerađivačke industrije, petrokemijske industrije i energetike.

OPIS DELOVENGA MESTA:

  • Rad u inozemstvu u EU – Belgija, Njemačka, Slovačka
  • TIG zavarivanje na gradilištu na izgradnji cjevovodov iz čelika, INOXA in aluminija.
  • Zavarivanje na visini.
  • Kontrola zavara i eventualni popravci.
    Posebne pogodnosti: NUDIMO:
  • po probnom roku zaposlenje na neodređeno vrijeme
  • VRLO DOBRA I REDOVITA PRIMANJA
  • REGRES, BOŽIČNICA
  • stimulacije za dobar rad
  • tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti
    Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

    Država: EU: Belgija, Njemačka, Slovačka
    O zaposleniku
    Znanja i kvalifikacije: Od kandidata se očekuje:
  • znanje u struci
  • završena srednja škola metalske struke
  • certifikat za varioca ili kvalificiranost da se može napraviti certifikat za gradilište
  • kada nema zavarivačkog posla pomoč kod montaže cjevi
  • samostalnost u radu
  • odgovornost, ozbiljnost
  • učenje od izkusnijih kolega
  • najmanje tri godine izkustva
  • po mogučnosti znanje jednog stranog jezika (Nemščina ali Angleščina),

Pozivamo vas da šaljite molbu za zapošljavanje ukupno sa vašu sliku na e-mail: info@mkv-mont.hr

Zvati možete na +386 40 282 592 – Aleš
ili +386 40 467 673.

Molba treba sadržavati:

  • Ime i prezime
  • Datum i mjesto rođenja
  • Točna adresa
  • Broj telefona i email adresa
  • Obrazovanje
  • Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada)
  • Potvrde o usposobljenosti (certifikat za zavarivače/uvjere, SCC, ispiti,…)
    Minimalna stručna sprema: Srednja škola
    Kontakt podaci
    Naziv poduzeća: MKV-Mont d.o.o.
    Adresa: Dragutina Kunovića 27, 49218 Pregrada
    Internet adresa: www.mkv-mont.hr

Izvor: posao.hr

Također pogledajte

trazim posao u njemackoj

Njemačka firma ARLA zapošljava zavarivače (INOX,Argon,TIG) za stalni radni odnos. Plata od 2000 € do 3100 €, smještaj osiguran.

Zavarivač/ica (m/ž) Mjesto: Njemačka / Prum Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos Rad na određeno vrijeme …