Potrebno više vozača kamiona u Njemačkoj u okolini Mannheima. Radi se lokalni prevoz u krugu od 150 km. Regulisano radno vrijeme: 5 dana / 48 sati, redovna i dobra plata moderna vozila marke Mercedes, uredno radno okruženje, 12€ / dan dnevnice - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / POČETNA / Potrebno više vozača kamiona u Njemačkoj u okolini Mannheima. Radi se lokalni prevoz u krugu od 150 km. Regulisano radno vrijeme: 5 dana / 48 sati, redovna i dobra plata moderna vozila marke Mercedes, uredno radno okruženje, 12€ / dan dnevnice
mercedes hauba kamiona

Potrebno više vozača kamiona u Njemačkoj u okolini Mannheima. Radi se lokalni prevoz u krugu od 150 km. Regulisano radno vrijeme: 5 dana / 48 sati, redovna i dobra plata moderna vozila marke Mercedes, uredno radno okruženje, 12€ / dan dnevnice

Vozač teretnog vozila s prikolicom (m/ž)
nd-logistik e.K.
Adresa: Gutenbergstraße 29, 67240 Bobenheim Roxheim
nd-logistik e.K. je osnovana 2008. godine. Osnovna djelatnost nd-logistik je cestovni prijevoz roba, linijski i zračni promet.
Opis posla
Potreban nam je vozač (m/ž) za rad u okolici Mannheima i Wormsa (Njemačka), lokalni prijevoz u krugu od 150 km.
Uvjeti

  • vozačka dozvola CE + ADR
  • potvrda o nekažnjavanju

Ako vam je potreban posao, marljivi ste i spremni na rad, pošaljite Vašu biografiju putem linka za prijavu.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Jezici: Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)
Vozačka dozvola: C+E
Što nudimo

  • regulirano radno vrijeme: 5 dana / 48 sati
  • redovna i dobra plaća
  • moderna vozila marke Mercedes
  • uredno radno okruženje
  • 12€ / dan dnevnice

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odno

Kontakt – Informationen
Telefonnummer: +49 (1 60) 8 40 87 26
Telefaxnummer: +49 (6 21) 9 78 53 53

Email-Adresse: n.drvar@nd-logistik.de

LINK ZA PRIJAVU

Izvor: moj-posao.net

U SLUČAJU DA ŠTEDITE NOVAC U NJEMAČKOJ BANCI, ONDA MORATE BITI OPREZNI: Evo zašto ovaj iznos štednje nikako ne smijete preći.

Vrlo malo ljudi zna da previše štedjeti nije dobra stvar. Sljedeći iznos nikada ne smije …