Njemačka firma Heinrich Schmid zapošljava građevinske inženjere za rad u Minhenu. Dobivate: natprosječnu platu, organiziran smještaj, stalni radni odnos, plaćeno zdravstveno i penziono osiguranje, kurs njemačkog i ostali stručni kursevi - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / GRAĐEVINARI / Njemačka firma Heinrich Schmid zapošljava građevinske inženjere za rad u Minhenu. Dobivate: natprosječnu platu, organiziran smještaj, stalni radni odnos, plaćeno zdravstveno i penziono osiguranje, kurs njemačkog i ostali stručni kursevi
neki inzenjer

Njemačka firma Heinrich Schmid zapošljava građevinske inženjere za rad u Minhenu. Dobivate: natprosječnu platu, organiziran smještaj, stalni radni odnos, plaćeno zdravstveno i penziono osiguranje, kurs njemačkog i ostali stručni kursevi

Randstad Deutschland GmbH & Co. KGAdresa: Lederergasse 13, 84130 Dingolfing

Web: https://www.randstad.de

Za našeg klijenta Heinrich Schmid GmbH & Co. KG u München/Bavarska tražimo:

Građevinskog inženjera (m/ž)

Postani član uspješnog i jednog od najvećeg europskog obiteljskog obrta Heinrich Schmid GmbH & Co. KG. Za detaljnije informacije o firmi provjerite na web stranici

Za detaljnije informacije o firmi provjerite našu web stranicu.

Opis posla:

  • tehnička i comercialna odgovornost za projekte obnavljanja i izgradnje
  • kalkulacija i priprema
  • kontaktna osoba za klijente, dobavljače i montere
  • koordinacija svih obrta sa ciljem optimalnog vremenskog tijeka
  • analiziranje financijskog rezultata poslovanja gradilišta i materijalnih troskova i komparacija troškova s kalkulativnim i planiranim budžetom

Uvjeti:

  • VŠS/VSS, građevinski fakultet
  • položen stručni ispit
  • dobro znanje njemačkog jezika (min. B2)

Što nudimo:

  • natprosječna plaća
  • organiziran smještaj
  • stalni radni odnos
  • plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
  • dodatne edukacije (tečaj njemačkog i ostali stručni tečajevi)

Jesmo li izazvali vaš interes? Onda se prijavite sada!

Dani otvorenih vrata su 20.03. (13-18 sati) + 21.03. (08:30-18 sati) + 22.03.2019. (08:30-13 sati) u BEST WESTERN PREMIER Hotel Astoria, Petrinjska 71, 10000 Zagreb.

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

Izvor: moj-posao.net

Traže se POMOĆNI RADNICI i MAJSTORI na GRAĐEVINI (m/ž) za rad u Njemačkoj

Osiguran besplatan smještaj Početak: 15.03.2023. Slobodan dan: Nedjelja Svi pasoši (radne dozvole) + A1 𝐑𝐚𝐳𝐠𝐨𝐯𝐨𝐫𝐞 …