Posao za fasadere u Minhenu. Natprosječna plata, organiziran smještaj i stalni radni odnos - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / GRAĐEVINARI / Posao za fasadere u Minhenu. Natprosječna plata, organiziran smještaj i stalni radni odnos
fasada

Posao za fasadere u Minhenu. Natprosječna plata, organiziran smještaj i stalni radni odnos

Randstad Deutschland GmbH & Co. KGAdresa: Lederergasse 13, 84130 Dingolfing

Web: https://www.randstad.de

Za našeg klijenta Heinrich Schmid GmbH & Co. KG u München/Bavarska tražimo:

Fasadera /izolatera (m/ž),

Postani član uspješnog i jednog od najvećeg europskog obiteljskog obrta Heinrich Schmid GmbH & Co. KG. Za detaljnije informacije o firmi provjerite na web stranici

Za detaljnije informacije o firmi provjerite našu web stranicu.

Opis posla:

izrada fasade (žbukanje, drvene/kamene/aluminijske obloge)
koristiti sve vrste materijala koji se koristi za izoliranje u građivinarstvu
priprema materijala
Uvjeti:

SSS, kvalificiran fasader/izolater
radno iskustvo u izvođenju radova suhe gradnje
samostalnost u radu, odgovornost, marljivost, usmjerenost timskom radu
znanje njemačkog jezika (min. A2)
vozačka dozvola B kat.
Što nudimo:

natprosječna plaća
organiziran smještaj
stalni radni odnos
plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
dodatne edukacije (tečaj njemačkog i ostali stručni tečajevi)

Jesmo li izazvali vaš interes? Onda se prijavite sada!

Dani otvorenih vrata su 20.03. (13-18 sati) + 21.03. (08:30-18 sati) + 22.03.2019. (08:30-13 sati) u BEST WESTERN PREMIER Hotel Astoria, Petrinjska 71, 10000 Zagreb.

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

Izvor: moj-posao.net

Također pogledajte

njemacka zastava

Radite prekovremeno u Njemačkoj? Evo koliko možete zaraditi

Mnogi ugovori o radu detaljno određuju postoji li nadoknada za prekovremeni rad i kako vam …