Monter fasadnih sistema - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / BRAVARI,CJEVARI I SLIČNO / Monter fasadnih sistema

Monter fasadnih sistema

Monter fasadnih sistema (m/ž)
INT BH d.o.o.
Implementacija Naprednih Tehnologija

INT BH d.o.o. Sarajevo je firma koja se bavi implementacijom naprednih tehnologija: planiranjem, organizacijom, implementacijom građevinskih projekata i sofisticiranih, high-end elektro i IT sistema.
(www.int-bh.com)

Tražimo kandidate za rad na poziciji

MONTER FASADNIH SISTEMA (m/ž)
(rad na projektu u Saveznoj Republici Njemačkoj)

OPIS POSLOVA:
montaža ovješenih ventilirajućih fasada i nosivih potkonstrukcija (aluminij, staklo, čelik);
čitanje projektne dokumentacije (crteža, detalja) za montažu ovješenih fasada;
uzimanje, određivanje građevinskih mjera-osa (po širini, dubini, po vagresu).
USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):
da je kandidat državljanin BiH;
diploma SSS ili VKV ili KV mašinske struke (mašinski tehničar, bravar, metalostrugar, mašinbravar);
radno iskustvo na gore navedenim poslovima;
poznavanje propisa iz oblasti zaštite na radu i zaštite od požara;
zdravstvena sposobnost za rad na visini;
spremnost za boravak u inostranstvu minimalno tri mjeseca u kontinuitetu;
fleksibilnost, odgovoran i profesionalan pristup poslu;
sposobnost za timski rad, rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima;
visok stepen motivacije i sposobnost motiviranja drugih;
poželjno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika.
Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Broj izvršilaca: 25

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoje biografije dostave putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”.

Napomena:
Samo kandidati za koje ocijenimo da ispunjavaju tražene uslove bit će kontaktirani. Ostalim kandidatima se zahvaljujemo na izdvojenom vremenu i učešću na konkursu i pozivamo ih da i dalje prate naše konkurse. Sve pristigle prijave sačuvaćemo u našoj internoj bazi podataka, kako bi ih u slučaju da se ukaže potreba, mogli ponovno razmotriti. Ukoliko ne želite da sačuvamo prijavu, molimo da naglasite prilikom prijave na konkurs.
Lokacija:Njemačka

PRIJAVI SE NA OGLAS

Traže se POMOĆNI RADNICI i MAJSTORI na GRAĐEVINI (m/ž) za rad u Njemačkoj

Osiguran besplatan smještaj Početak: 15.03.2023. Slobodan dan: Nedjelja Svi pasoši (radne dozvole) + A1 𝐑𝐚𝐳𝐠𝐨𝐯𝐨𝐫𝐞 …