Diakonissen-Stiftungs-Krankenhaus Speyer gGmbH zapošljava medicnske sestre/tehničare u Njemačkoj za stalni radni odnos. Plata: od 1660 do 2900 € - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / MEDICINA / Diakonissen-Stiftungs-Krankenhaus Speyer gGmbH zapošljava medicnske sestre/tehničare u Njemačkoj za stalni radni odnos. Plata: od 1660 do 2900 €
medicinska sestra

Diakonissen-Stiftungs-Krankenhaus Speyer gGmbH zapošljava medicnske sestre/tehničare u Njemačkoj za stalni radni odnos. Plata: od 1660 do 2900 €

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Diakonissen-Stiftungs-Krankenhaus Speyer gGmbH
Adresa: Paul- Egell Str. 33, 67346 Speyer
Bolnica sa dugotrajnom tradicijom i iskustva u integraciji medicinskog osoblja. Stojimo na raspolaganju za sve Vaše upite.

Bavimo se:

  • pedijatrijom
  • internom kirurgijom
  • neonatologijom
  • intenzivnom njegom

Opis posla
Tražimo medicinsku sestru / medicinskog tehničara.
Uvjeti
Razgovori s poslodavcem će se održati 13. i 14. travnja 2019. u The Westin Hotelu, Zagreb – 17.kat – 10:30 – 18:00 sati.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: –
Vještine: Word, Outlook, Internet
Što nudimo

  • projekt njemačke bolnice za kandidate bez poznavanja jezika
  • školovanje u blizini bolnice
  • smještaj uz bolnicu
  • pratimo Vas do priznanja diplome i nakon
  • podržavamo Vas u integraciji i organizaciji
  • dodatno mirovinsko osiguranje

Učite jezik u našoj školi (kooperacija) i živite blizu bolnice. Osigurajte sebi u najkraćem vremenu radno mjesto sa svom potrebnom podrškom.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Plaća: Od 1660 do 2900 EUR

LINK ZA PRIJAVU

Izvor: moj-posao.net

Također pogledajte

Posao čišćenja na aerodromu u Minhenu

Lokacija: Aerodrom u Minhenu. Posao: Čišćenje Firma Dr.Sasse Za sve koji imaji termin za vizu, …