Potrebno više kuhara u hrvatsko/talijanskom restoranu u Klingenbergu. Početna plata: 1200 - 1500€, stan osiguran te poznavanje njemačkog jezika nije potrebno - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / KUHARI, KONOBARI I SLIČNO / Potrebno više kuhara u hrvatsko/talijanskom restoranu u Klingenbergu. Početna plata: 1200 – 1500€, stan osiguran te poznavanje njemačkog jezika nije potrebno
kuhar

Potrebno više kuhara u hrvatsko/talijanskom restoranu u Klingenbergu. Početna plata: 1200 – 1500€, stan osiguran te poznavanje njemačkog jezika nije potrebno

Kuhar (m/ž)
Klingenberg am Main, Njemačka

Adria
Adresa: Rathaustraße 3, 63911 Klingenberg
Web: http://www.adria-klingenberg.de

E-mail: info@adria-klingenberg.de

Tvrtka postoji od 02.2000.
Opis posla
Rad u Hrvatsko-talijanskoj kuhinji.
Uvjeti

  • poželjno radno iskustvo restoranu
  • poznavanje njemačkog jezika nije obavezno, ali je prednost

Njemački (prednost)
Što nudimo

  • ugovor o radu na neodređeno s probnim rokom
  • smještaj je osiguran
  • neto plaća u rasponu od 1200€ – 1500€ (probni rok)
  • zdravstveno i mirovinsko osiguranje plaćeno

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

NJEMAČKOJ POTREBNO SKORO 20.000 VOZAČA: Vlast polaže nade u strane radnike, zaposleno samo 1.500 vozača iz Srbije

Njemačkoj sve više nedostaje vozača autobusa, vozova i kamiona. Manjak kvalifikovanih radnika vlast u Njemačkoj …