Potrebno više instalatera grijanja i klimatizacije u Hrvatskoj, Austriji i Njemačkoj. - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Potrebno više instalatera grijanja i klimatizacije u Hrvatskoj, Austriji i Njemačkoj.

Potrebno više instalatera grijanja i klimatizacije u Hrvatskoj, Austriji i Njemačkoj.

Instalater grijanja i klimatizacije (m/ž)
Zagreb, Austrija, Njemačka

RO-TERMO d.o.o.
Adresa: Ljudevita Gaja 13, 10 410 Velika Gorica
Web: http://www.ro-termo.hr
Tvrtka RO-TERMO d.o.o. bavi se djelatnošću montaže i održavanja rashladne tehnike te sustava za grijanje i hlađenje te izrada sustava ventilacije.

Opis posla
RO-TERMO d.o.o. kao jedna od vodećih tvrtki u svojoj branši zbog kontinuiranog rasta poslovanja te uspješnih poslovnih rezultata traži veći broj instalatera grijanja i klimatizacije (m/ž).

Opis posla:

  • montaža instalacija rashladnih sistema i ventilacije
  • servis rashladnih uređaja, velikih sistema, ugostiteljske opreme
    Uvjeti
  • SSS, instalater grijanja i klimatizacije
  • minimalno 5 godine radnog iskustva
  • samostalnost u radu
  • vozačka dozvola B kategorija

Ukoliko ste se pronašli u ovim opisima, a ponuda Vam zvuči stimulativno, pošaljite zahtjev i životopis putem linka za prijavu.

Sve će pristigle ponude biti obrađene, a kontaktirat ćemo samo one kandidate koji zadovoljavaju uvjete natječaja u najkraćem mogućem roku.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 5
Vozačka dozvola: B
Što nudimo

  • ugovor na neodređeno uz probni rad
  • povremeni/stalni rad u inozemstvu – Njemačka/Austrija te ostvarivanje dodatnih prihoda
  • stimulativna primanja
  • mogućnost stjecanja certifikata i stalnog učenja
  • mogućnost napredovanja
  • rad u mladom i dinamičnom timu
  • pozitivna radna atmosfera

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Kontakt Hrvatska

Adresa Sjedišta:
Ljudevita Gaja 13,
10410 Velika Gorica
Hrvatska

Telefon : +385 (0)1 62 67 731
Fax:  +385 (0)1 60 11 431
E-mail:  info@ro-termo.hr
             financije@ro-termo.hr
             servis@ro-termo.hr

Kontakt Austrija

Alpha DM GmbH

Peter-Jordan-Straße 18-24/7/8,
1190 Wien
Austria

tel.: +43 660 466 8669
e-mail: office@alpha-gmbh.at

Također pogledajte

Posao čišćenja na aerodromu u Minhenu

Lokacija: Aerodrom u Minhenu. Posao: Čišćenje Firma Dr.Sasse Za sve koji imaji termin za vizu, …