Potrebno više kuhara, pomoćnih kuhara i šef kuhinje u Njemačkom hotelu "Der-Achtermann" u gradu Goslar. Plata 1300-1500€, smještaj osiguran od strane hotela. - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / KUHARI, KONOBARI I SLIČNO / Potrebno više kuhara, pomoćnih kuhara i šef kuhinje u Njemačkom hotelu “Der-Achtermann” u gradu Goslar. Plata 1300-1500€, smještaj osiguran od strane hotela.
kuharica

Potrebno više kuhara, pomoćnih kuhara i šef kuhinje u Njemačkom hotelu “Der-Achtermann” u gradu Goslar. Plata 1300-1500€, smještaj osiguran od strane hotela.

Kuhar (m/ž)
Goslar, Njemačka

Der Achtermann
Telefon: +497 119 334 2350
Web: https://www.der-achtermann.de/

Već više od 50 godina na tržištu uspješno se bavimo hotelijerstvom na visokoj razini. Naš Premium hotel DER ACHTERMANN u Goslaru je sa 154 sobe i 13 konferencijskih dvorana najveći hotel u regiji.

Više informacija o hotelu možete pronaći na našoj web stranici.

Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg izvrsnog tima i pružanju vrhunske usluge.

Trenutno tražimo više izvršitelja/ica na poziciji:

KUHAR (M/Ž)

OPIS POSLOVA:

sudjeluje u pripremi kuhinje za rad
obrađuje i čisti namirnice
priprema jednostavna jela
rukuje aparatima za obradu i čišćenje namirnica
radi završne radove i kuhinju, čisti i održava prostor kuhinje urednim i održava čistoću aparata i opreme za rad

UVJETI:

KV ugostiteljskog smjera
osnovno poznavanje njemačkog jezika
fleksibilnost, poduzetnost, timski duh, spremnost na promjene i usavršavanje
težnja vrhunskom radu i visokim standardima kvalitete usluge

NUDIMO VAM:

stimulativna primanja – 1300 do 1500 EUR
sigurno radno mjesto – Ugovor o radu – stalni radni odnos
plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
smještaj i prehrana su osigurani u hotelu
timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje

KONTAKT

TEL: +49 5321 / 7000-0

E-MAIL: info@der-achtermann.de

Izvor: moj-posao.net

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …