Potrebno više pomoćnih radnika u niskogradnji. Početna plata 1500€ netto. Smještaj i prevoz od poslodavca osigurani - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / GRAĐEVINARI / Potrebno više pomoćnih radnika u niskogradnji. Početna plata 1500€ netto. Smještaj i prevoz od poslodavca osigurani
asphalt

Potrebno više pomoćnih radnika u niskogradnji. Početna plata 1500€ netto. Smještaj i prevoz od poslodavca osigurani

Pomoćni radnik u niskogradnji (m/ž)

Caralsheim, Njemačka

Rok prijave: 18.01.2020.

  • ShopStyle d.o.o
  • Adresa: Trg Drage Iblera 10, 10000 Zagreb
  • Telefon: +385 91 751 2094

Opis posla

Tražimo više pomoćnih radnika za rad u Njemačkoj u Caralsheim na poslovima iskopa i polaganja mreže za internet i instalacija.

Uvjeti

– poželjno je radno iskustvo na traženom poslu
– obavezno poznavanje njemačkog jezika

Jezici: Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola: C kategorija od prednosti ali nije uslov

Što nudimo

– poslodavac osigurava smještaj i prijevoz na i s posla
– plaća netto: 1.500,00 EUR
– mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća: Od 1500 €

Izvor: mojposao.net

NJEMAČKOJ POTREBNO SKORO 20.000 VOZAČA: Vlast polaže nade u strane radnike, zaposleno samo 1.500 vozača iz Srbije

Njemačkoj sve više nedostaje vozača autobusa, vozova i kamiona. Manjak kvalifikovanih radnika vlast u Njemačkoj …