Posao za Medicinske sestre/Tehničare u Freiburgu (Njemačka) - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / NJEGOVATELJI / Posao za Medicinske sestre/Tehničare u Freiburgu (Njemačka)
posao medicinara u njemackoj

Posao za Medicinske sestre/Tehničare u Freiburgu (Njemačka)

Poslodavac:IPV Agentur

Mjesto rada: Freiburg, Njemačka

Rok prijave:16.10.2018.
O poslu
Opis radnog mjesta: Dragi medicinari,
Agencija IPV-Agentur pruža jedinstvenu priliku za budućnost i perspektivu u Njemačkoj. Za našeg klijenta, jednu renomiranu instituciju za njegu i brigu starih lica koja drži domove i ambulantnu njegu širom Njemačke, tražimo za grad Freiburg medicinske sestre/tehničare sa općim smjerom – više izvršitelja.
Posebne pogodnosti: Poslodavac vam nudi:
– Redovna plaća po tarifnom ugovoru
– Plaćena nostrifikacija
– Plaćen B2 kurs i ispit
– Godišnji odmor od najmanje 29 dana
– Osiguran stan
– Mogućnost na daljnje obrazovanje
– Za ambulantnu njegu vozačka dozvola
– Pozitivna radna atmosfera
Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija: Inozemstvo
Država: Njemačka
O zaposleniku
Znanja i kvalifikacije: Uvjeti:
– CV, životpis sa slikom na njemačkom jeziku (u .pdf formatu)
– Diploma medicinskih sestara/tehničara općeg smjera ili visoka škola
– Završen stručni ispit
– Znanje njemačkog jezika minimalno na A2-B1 nivou
– Za upoznavanje poslodavca nudimo Vam 2 do 3 dana probnog rada. Dolazak i smještaj je plaćen.

Uključujući kooperaciju posredničke agencije IPV-Agentur nudimo Vam također podršku:

– Priprema Vaših svjedočanstava i dokumenata u domovini i u Njemačkoj za priznavanje zanimanja
– Podrška kod organizacije Vašeg dolaska
– Praćenje početka na materinjem jeziku
– Praćenje toka kod državnih ustanova i vođenje brige kod prvih koraka u Njemačkoj od prijavljivanja i zaključenja zdravstvenog osiguranja do otvaranja bankovnog konta
– Organiziranje Vaše nostrifikacije
– Spremnost za pomoć oko sklapanja ugovora
– Osobno vođenje brige na radnom mjestu u dogovoru s Vašim poslodavcem

Naš prioritet je da uđete u proces nostrifikacije gdje Vas pratimo u cjelokupnom odvijanju do cilja stručne radne snage.

Mi smo uvijek na Vašoj strani.

Za više informacija molimo Vas javite se putem e-maila info@ipv-agentur.de ili na broj telefona +49 176 60343323

Web: www.ipv-agentur.de

Srdačan pozdrav
IPV-Agentur
Minimalna stručna sprema: Srednja škola
Strani jezik: njemački
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: IPV Agentur
Adresa: Ludwig- Erhard-Allee 34, 76131 Karlsruhe, Deutschland
Internet adresa: www.ipv-agentur.de

Druge poslove medicinara možete pogledati ovdje

Poslove njegovatelja možete pretražiti ovdje

Da li biste radije kupili stan ili kuću umjesto iznajmljivanja? Zašto kupovina kuće ili stana se isplati upravo sada

Za mnoge ljude je sasvim normalno da žive pod kirijom (najmom). Naročito u velikim gradovima …