Potrebno više građevinskih radnika u Rintelnu satnica 14€ - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / GRAĐEVINARI / Potrebno više građevinskih radnika u Rintelnu satnica 14€
posao na bausteli

Potrebno više građevinskih radnika u Rintelnu satnica 14€

Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG njemačka je agencija s dugogodišnjim iskustvom u zapošljavanju, posebno u sektorima industrijski segmenti petrohemijske industrije, građevinska industrija, farmaceutska industrija, automobilska industrija, metalna industrija i sl.

Građevinski radnik
[Mjesto posla/rada: Njemačka – Rinteln]

Opis posla:
rad na poslovima betoniranja
Uvjeti i pogodnosti:
ugovor o radu na neodređeno radno vrijeme- njemačka prijava
mjesečna neto plaća od 1.800 € (bruto satnica od 14 €)
osiguran i plaćen smještaj (u jednokrevetnim sobama s vlastitom kupatilom i wc-om – sanitarijama)
plaćeni doprinosi zdravstvenog i penzionog osiguranja
plaćen godišnji odmor i isplata božićnice
preuzimanje troškova svih dodatnih zdravstvenih pregleda
preuzimanje troškova daljnje edukacije/certificiranja
vozačka dozvola – kategorija B
engleski jezik: poželjno barem osnovno znanje
priprema kandidata – mogućnost intenzivnog individualnog tečaja njemačkog ili engleskog jezika u Regionalnom uredu u Zagrebu
MOGUĆNOST ODLASKA I RADA U VLASTITOM TIMU – tražimo i timove: 4 osobe od kojih 1 (vođa grupe) treba znati osnovno njemački, a za ostale to nije uvjet.

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoju biografiju( životopis) na engleskom ili njemačkom jeziku, a za sve dodatne informacije možete nam se obratiti telefonski.
• Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG
• Adresa: Rintelner Straße 4, 31737 Rinteln
• Regionalni ured Zagreb
• Telefon: +385 91 5133 802
• Mail: kadra.zg@gmail.com
• Osoba za kontakt: Dražen Plasaj

Druge poslove na građevini ili slične njima možete pogledati ovdje

U SLUČAJU DA ŠTEDITE NOVAC U NJEMAČKOJ BANCI, ONDA MORATE BITI OPREZNI: Evo zašto ovaj iznos štednje nikako ne smijete preći.

Vrlo malo ljudi zna da previše štedjeti nije dobra stvar. Sljedeći iznos nikada ne smije …