System Logistik zapošljava dostavljače paketa za Amazon - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / System Logistik zapošljava dostavljače paketa za Amazon
system logistic

System Logistik zapošljava dostavljače paketa za Amazon

Dostavljač / vozač paketa za Amazon (m/ž)
München, Mannheim, Frankfurt
Njemačka

System Logistik GmbH
Adresa: Stahlgruberring 12, 81829 München
Telefon: +49 89 60 81 16 – 22
Osoba za kontakt: Bellinda Heilmann

Za München, Mannheim, Frankfurt
System Logistk GmbH sa sjedištem u Münchenu je dugogodišnji poduzetnik u području kurirske logistike i dostave paketa (Last-Mile-Delivery). Kao partner našeg kupca Amazon, koristimo najsuvremenije tehnologije, koje olakšavaju svakodnevni rad. System Logistik zapošljava jedno 150 djelatnika i dodatno još jedno 150 samozaposlenih vozača.

Opis posla:

dostava paketa (težina paketa je prosječno 2,5 kg) po gradu od vrata do vrata
gotovo nova vozila (Mercedes Vito ili VW T6)
rad u timu

Uvjeti:

vozačka dozvola, B kategorija (2 godine iskustva)
znanje vožnje kombija i rad sa skenerom
Europska potvrda o nekažnjavanju ili potvrda o predaju istog zahtjeva
njemački ili engleski jezik (osnovno znanje)
srednja škola bez obzira na završen smjer
Nudimo:

ugovor na određeno vrijeme (na početku na 9 mjeseci) sa prilikom na stalni radni odnos
osigurani smještaj za početak ili stalno
podrška nakon ulaska u Njemačku (prijava stanovanja, otvaranje žiro računa, zahtjev za potvrdu o nekažnjavanju)
mjesečna plaća je između 9,00 € i 11,50 € (mogućnost veće plaće i bonusa ovisno o performansu)
svaka postaja ima dispečer koji govori bosanski jezik
Ako se želite razvijati u dinamičnom okruženju u Njemačkoj, onda se možete prijaviti na oglas ovdje

Radujemo se Vašoj zamolbi. Postanite dio našeg Tima!

Tesla otpušta 10 posto radne snage, kompanija se bori s padom prodaje

Tesla otpušta više od 10 posto svoje globalne radne snage, pokazuje interni dopis koji je …