Potrebno više radnika u proizvodnji (m/ž) u lijevanja metala, brizganju plastike, galvanizaciji i raznim obradama metala i montaži. - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Potrebno više radnika u proizvodnji (m/ž) u lijevanja metala, brizganju plastike, galvanizaciji i raznim obradama metala i montaži.

Potrebno više radnika u proizvodnji (m/ž) u lijevanja metala, brizganju plastike, galvanizaciji i raznim obradama metala i montaži.

Radnik u proizvodnji (m/ž)
Izvor: moj-posao.net

P.E.S.-ZAGREB d.o.o. za elektrotehniku i strojarstvo
Adresa: Prekratova 64, 10020 Zagreb
Web: http://www.pes.hr
PES je kreativna tvornica premium proizvoda po mjeri. Imamo zaposlen cijeli tim stručnjaka u različitim područjima: za dizajn, konstrukciju, izradu alata i različite proizvodne tehnologije. Pritom oblikujemo različite vrste metala i plastike, pružajući cjelokupan proces od ideje do gotovog proizvoda.

Ove godine slavimo 26 godina poslovanja, trenutno imamo 40 zaposlenih i većinu poslova radimo za inozemno tržište (Velika Britanija, Njemačka i Belgija). Osim toga trenutno lansiramo i vlastiti brand premium proizvoda pod imenom VAU (www.vau.hr).

U poduzeću imamo različite tehnologije lijevanja metala, brizganje plastike, galvanizaciju, razne obrade metala i montažu.

Specifičnost PES kreativne tvornice je da postojeće tehnologije prilagođavamo različitim proizvodima po mjeri, pri čemu trebamo pronaći optimalno rješenje. Proizvodimo širok spektar različitih proizvoda, od privjesaka za ključeve do luksuznih displejeva. Zbog toga imamo potrebu za različitim profilima radnika u proizvodnji.

Poslovanje nam kontinuirano raste, te zato tražimo pojačanje.

Više možete saznati na našoj web stranici.

Opis posla
Zbog povećanja opsega posla tražimo radnike (m/ž) za rad u proizvodnji.
Uvjeti

  • KV/SSS
  • poželjno iskustvo na sličnim poslovima (npr. galvanizacija/poslovi kemijskog tehničara, brušenje, lijevanje, kovanje i sl.)
  • samostalnost u radu
  • odgovornost prema poslu koji obavljate
  • odanost timskom radu
  • tražimo osobu koja voli dinamiku i svakodnevne izazove

Trenutno tražimo različite profile zaposlenih, bez iskustva ili s postojećim iskustvom u sličnim poslovima (galvanizacija, brušenje/poliranje metala, lijevanje metala, kovanje, brizganje plastike, brušenje i sl.).

U radu je nužna kontrola kvalitete proizvoda te fleksibilnost, pošto se radi na velikom broju različitih proizvoda.

Dosadašnje iskustvo je prednost, ali nije uvjet. Bitno je da osoba ima volju učiti te da promjene i dinamiku u poslu vidi kao izazov.

Ukoliko se pronalazite u opisanom poslu pozivamo Vas da svoj životopis pošaljete putem linka za prijavu.

Stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola: B
Što nudimo

  • timski pristup radu
  • usvajanje novih vještina
  • ugodnu radnu atmosferu
  • redovita primanja

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

LINK ZA PRIJVU

Koliko novca dobijate od biroa za zapošljavanje ako imate neto platu od 3000€ u Njemačkoj

Svako ko ostane bez posla ima pravo na novčanu naknadu za slučaj nezaposlenosti, dobit će …