Posao vozača (m/ž) u Njemačkoj, smještaj i prijevoz osigurani,mogućnost trajnog zaposlenja - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / VOZAČI / Posao vozača (m/ž) u Njemačkoj, smještaj i prijevoz osigurani,mogućnost trajnog zaposlenja
logo riadriaworks

Posao vozača (m/ž) u Njemačkoj, smještaj i prijevoz osigurani,mogućnost trajnog zaposlenja

Vozač / Vozačica
Poslodavac:RIAdria Works j.d.o.o.
Mjesto rada:Njemačka
O poslu
Opis radnog mjesta: RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje njemačke partnere traži više radnika za radno mjesto vozača/vozačice radi distribucije paketa.
Vrsta posla: stalni radni odnos
Županija: Inozemstvo
O zaposleniku
Znanja i kvalifikacije: Obavezni uvjeti:

  • obavezni EU dokumenti
  • CE kategorija, kod 95, digitalna kartica vozača
  • u obzir dolaze i žene vozači jer posao nije fizički naporan
  • poznavanje osnova engleskog ili njemačkog jezika
  • potrebno dostaviti uvjerenje o nekažnjavanju prije zaposlenja

Znanja i kvalifikacije:

  • mogućnost trajnog zaposlenja
  • organiziran smještaj i prijevoz
    Strani jezik: engleski, njemački
    Vozačka dozvola: C, E
    Kontakt podaci
    Naziv poduzeća: RIAdria Works j.d.o.o.
    Adresa: Trg Ivana Koblera 2, 51000 Rijeka
    Županija: Primorsko-goranska županija
    Internet adresa: www.riadriaworks.hr

Molimo prijavite se na e-mail: info@riadriaworks.hr, ili telefonom 051/636-134 ili 091/796-4902 radnim danom od 08-16.

Izvor: posao.hr

 6,948 total views,  1 views today

O urednik

Također pogledajte

knetenbrech vozač

Potrebno više vozača u firmi KNETTENBRECH + GURDULIC u Njemačkim gradovima Türkheim, Rödelsee. Moderan vozni park (Mercedes, MAN), radna odjeća je obezbijeđena, redovno radno vrijeme bez tura na velike udaljenosti, ukoliko slabo govorite njemački jezik, nudimo Vam kurs njemačkog jezika za koji poslodavac u slučaju uspješnog sudjelovanja i ostvarivanja jezičnog certifikata snosi 100 % troškova. KONTAKT U TEKSTU

Vozač motornih vozila KNETTENBRECH + GURDULIC Franken GmbH & Co. KG Adresa: Am Gries 1, …