Potrebno više varioca CO2 u Njemačkoj, satnica 18€, smještaj i prijevoz osigurani. Kontakt u tekstu. Oglas važi samo za EU državljane - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ZAVARIVAČI / Potrebno više varioca CO2 u Njemačkoj, satnica 18€, smještaj i prijevoz osigurani. Kontakt u tekstu. Oglas važi samo za EU državljane
logo riadriaworks

Potrebno više varioca CO2 u Njemačkoj, satnica 18€, smještaj i prijevoz osigurani. Kontakt u tekstu. Oglas važi samo za EU državljane

Varioc CO2 (m/ž)
Mjesto rada:Njemačka
O poslu
Opis radnog mjesta: RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje njemačke partnere traži više radnika

Zapošljavamo: Varioc CO2 (m/ž)

Glavne dužnosti i odgovornosti:

  • varioc za rad u brodogradilištu
    Vrsta posla: stalni radni odnos
    Država: Njemačka
    O zaposleniku
    Znanja i kvalifikacije: Obavezni uvjeti:
  • obavezni EU dokumenti
  • iskustvo na navedenim poslovima
  • nije potrebno poznavanje njemačkog jezika
  • plaćen i organiziran smještaj
  • dječji doplatak po djetetu 192 €
  • mogućnost trajnog zaposlenja
  • prijava u Njemačkoj
  • satnica 18 € bruto

Minimalna stručna sprema: SSS

Molimo prijavite se na e-mail: info@riadriaworks.hr, ili telefonom 051/636-134 ili 091/796-4902 radnim danom od 08-16.
Minimalna stručna sprema: Srednja škola
Vozačka dozvola: B
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: RIAdria Works j.d.o.o.
Adresa: Tići 22/i, 51000 Rijeka
Županija: Primorsko-goranska županija
Internet adresa: www.riadriaworks.hr

Izvor: posao.hr

Također pogledajte

poso zavarivača u eu

Potrebno više Tig / Wig zavarivača za rad u Belgiji, Njemačkoj ili Slovačkoj

Tig / Wig zavarivač (m/ž) Poslodavac:MKV-Mont d.o.o. Mjesto rada:EU: Belgija, Njemačka, Slovačka O poslu Opis …