Posao za Kraniste u Njemačkoj (Frankfurt) - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / GRAĐEVINARI / Posao za Kraniste u Njemačkoj (Frankfurt)
kranovi

Posao za Kraniste u Njemačkoj (Frankfurt)

Kranist (m/ž)

Drazen Bozic

Mjesto:
Njemačka / Frankfurt

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
O poslodavcu:
Rukovatelj kranskom dizalicom
Posao rukovatelja kranskom dizalicom (kranist) u Njemačkoj.
Renomirana Njemacka agencija, traži više izvršitelja sa radnim iskustvom za rad u Njemačkoj. Rukovatelj kranskom dizalicom (kranist) – više izvršitelja.
VRSTA POSLA:
OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

• osnovno poznavanje njemačkog jezika
• minimalno godinu dana radnog iskustva
• položeni ispit za upravljanje kranskom dizalicom i Prijevod

KANDIDATIMA NUDIMO:

• adekvatne radne uvjete
• mogućnost smještaja
• početak rada odmah
• Dobra zarada

Prijava za posao Rukovatelj kranskom dizalicom
Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju gore navedene uvjete da se prijave agenciji BP BusinessConcept, na broj telefona +49 178 325 1577 ili , kontakt osoba Gosp. Božić.
Opis radnog mjesta:

Broj izvršitelja:
Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Potrebno više tesara, zidara i armirača za rad u Njemačkoj, smještaj i prevoz osigurani

Opis radnog mjesta Mjesto:Njemačka / Frankfurt BerlinVrsta zaposlenja:Stalni radni odnosRadno vrijeme:Puno radno vrijemeO poslodavcu:Kontakt broj:+385911118118Opis …